Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

3 січня 2020 р. відбудеться засідання НКРЕКП, яка планує скасувати знижений тариф на електричну енергію для побутових споживачів, які проживають у радіусі 30 км. від атомних електростанцій (АЕС), куди потрапляють м.Нікополь, м.Марганець, Томаківський та Нікопольський райони.

Мова йде про ч. 3 ст. 17 закону «Про електроенергетику», яким було встановлено тариф для побутових споживачів, які постійно проживають у 30- кілометровій зоні АЕС, в розмірі 70 % від діючого тарифу.

У НКРЕКП повідомили, що ст. 17 закону «Про електроенергетику» втратила силу з дати запуску нового ринку електроенергії, і на даний момент відсутні законодавчі підстави, для застосування тарифу на електроенергію в розмірі 70 % від діючого тарифу для споживачів, які постійно проживають у 30- кілометровій зоні АЕС.

Тепер жителі Марганця та інших прилеглих районів, які входять до 30- кілометрової зони Запорізької АЕС, можуть лише розраховувати безкоштовно на радіацію, купи хвороб, передчасну смерть, а держава Україна – на величезні надприбутки.!   

Тамара Кирпа