Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

У травні 2019 року в Марганці в людному місці була підірвана граната, в результаті чого одна людина загинула і четверо отримали поранення. Справа вже розглядається в суді.

Із повідомлення прес-служби прокуратури Дніпропетровської області, обвинувальний акт до суду щодо 47-річного громадянина за вчинення злочинів, передбачених ч.2 ст.115 та ч.1 ст.263 КК України (умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб та незаконне поводження з бойовими припасами і вибуховими речовинами) затверджений і направлений Нікопольської місцевою прокуратурою.

Повідомляється, що в травні поточного року житель Марганця, маючи намір вбити знайомого, запросив його в свій будинок для спільного розпиття алкогольних напоїв. Проводжаючи гостя, господар прихопив з собою бойову гранату, яку придбав і зберігав без мети.

Перебуваючи на вулиці, відірвав запобіжну чеку від неї і кинув у бік потерпілого. В результаті чоловік загинув, а люди, які перебували поруч, отримали тілесні ушкодження.

Судовий розгляд справи триває. Обвинуваченому загрожує позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне ув'язнення.

Джерело:Говорящий Никополь

 

НА НЕОГОЛОШЕНІЙ  ВІЙНІ З РОСІЄЮ В УКРАЇНІ

ЗА МИНУЛУ ДОБУ ПОРАНЕНО

ОДНОГО ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ ЗСУ