Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

ВИБОРИ 2015

17 листопада 2015 року о 10:00 год. у великій залі приміщенні Марганецького виконкому відбулася І сесія Марганецької міськради нового скликання. На сесії були присутні - 33 депутата з 34 новообраних.

Сесія розпочалася з оприлюднення постанови Марганецької міської виборчої комісії про обрання міського голови та депутатів Марганецької міськради. Новообраний міський голова від «Опозиційного блоку»  – О. Жадько, зачитала текст присяги:

Після складання присяги О. Жадько присутні привітали з обранням на високу посаду та урочисто вручили квіти:

Згодом новообраним депутатам Марганецької міськради було вручено депутатські посвідчення.

Новообраний міський голова – О. Жадько, відразу ж запропонувала, призначити собі заробітну плату з 100% премією і 100% за ранг службовця органу місцевого самоврядування з першого дня роботи, незалежно від її результатів, що викликало незадоволення і не зручні для неї запитання від депутатів:

Після несподіваної пропозиції О. Жадько для депутатів під час першої сесії про обрання секретарем міськради колишньої своєї підлеглої по роботі в ЗОШ №10 депутата від «Опозиційного блоку», завуча школи – Міняйло Ірину Іванівну, виникли незадоволення серед депутатів, оскільки кандидатуру секретаря міськради ніхто не обговорював. Розпочалося тривале обговорення:

Після дискусій щодо кандидатури секретаря новостворений симбіоз з більшості депутатів від «Опозиційного блоку», «УКРОПа», «Солідарності» та «Батьківщини» в кількості 23 проголосували з необхідних 18 за обрання на посаду секретаря Марганецької міськради – Ірину Міняйло.

Як ми бачимо в Марганці створилася унікальна більшість, якої не може бути апріорі, оскільки уявити коаліцію у складі «Опозиційного блоку» і «УКРОПу» важко уявити будь-якому виборцю з необмеженою фантазією. Очевидно, що інформація про таке ганебне утворення буде донесене до керівництва обласних партійних організацій, де і будуть зроблені відповідні висновки.

Не обійшлося і без курйозів. Під час перерви в роботі сесії колишньому в.о. міського голови Лук’яненку, один з присутніх депутатів завдав йому від всієї душі дебелого копняка з ноги. Лук’яненко було хотів надати здачі, але перечепився і впав, оголивши при цьому свою спідню білизну під усмішки присутніх. Негативний досвід з роботи депутатів Верховної Ради України із застосуванням фізичної сили успішно перейшов і до Марганцької міської ради.

Далі буде…

ГО «Мій Марганець» Микола Кузьменко