Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

ВИБОРИ 2015

 

 

 

Звіт про підрахунок голосів виборців з виборів Марганецького міського голови

місто Марганець

Дніпропетровська область

 

 

№ дільниці

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

Кандидати на посаду Марганецького міського голову

№ виборчого округу

Вітько О.М

Волошин А.П.

Жадько О.А.

Жир О.О.

Клименчук В.С.

Козирський М.А.

Коломоєць С.М.

Корочанський М.М.

Кузнецов С.І.

Кузьменко М.І.

Лук’яненко М.В.

Сисоєв О.І.

Сугоняко В.П.

120713

174

5

37

32

12

0

4

4

1

25

14

22

0

9

120714

423

7

95

87

44

3

2

6

1

47

38

43

9

21

120715

466

5

122

86

36

2

8

17

2

59

45

42

2

22

120716

358

9

96

66

33

6

9

5

1

21

27

39

1

28

120717

622

3

151

132

86

8

12

13

2

58

56

61

3

37

120718

608

6

111

138

71

12

16

10

1

54

65

57

3

44

120719

390

2

93

79

39

2

9

5

2

25

51

40

2

24

120720

835

6

181

203

66

9

13

29

7

54

80

82

11

54

120721

722

7

107

138

90

6

17

38

5

56

83

55

3

67

120722

563

10

87

117

81

6

9

28

0

45

43

51

3

49

120723

390

4

48

109

27

1

10

10

1

20

34

85

4

20

120724

1019

7

177

224

115

9

26

41

6

76

80

91

11

99

120725

924

17

129

253

100

6

12

21

4

72

60

112

4

82

120726

665

6

88

157

91

14

14

21

2

42

57

91

5

52

120727

688

6

127

171

137

3

13

13

1

43

41

72

3

26

120728

953

9

177

225

168

12

8

26

0

53

79

104

4

49

120729

844

9

120

230

107

10

17

29

5

37

71

110

2

52

120730

927

7

123

236

165

9

34

24

5

48

80

71

5

63

120731

935

15

168

239

109

6

17

20

5

60

76

118

5

62

120732

533

5

86

113

124

9

17

20

4

35

28

43

1

22

120733

160

4

14

50

16

4

3

5

0

18

26

5

0

6

120734

363

1

31

61

39

7

3

13

2

24

46

28

7

81

120735

729

7

92

136

154

11

7

27

11

36

60

83

9

72

120736

660

9

94

131

90

6

18

40

18

42

58

57

6

62

разом

14951

166

2554

3413

2000

161

298

465

86

1050

1298

1562

103

1103

 

Звіт про підрахунок голосів виборців з виборів депутатів Дніпропетровської обласної ради у територіальному окрузі № 100

 

№ дільниці

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

Кандидати на посаду депутата Дніпропетровської обласної ради

№ виборчого округу

«Соціалісти» Мурашов С.Є

«Свобода» Солодовников Є.М.

«Опозиційний блок» Медяник О.В.

«Солідарність» Хникіна Г.Р.

«Укроп» Кравченко П.О.

«Наш край» Кравченко Р.Ю.

«Відродження» Куліш І.М.

 «Народний контроль» Білий О.Я.

«Самопоміч»

«Громадська сила»

«Відродження України» Маренець О.С.

«Батьківщіна» Сугоняко В.П.

«Радикальна партія О.Ляшка» Морозов О.В.

120713

174

2

4

41

21

34

10

11

5

2

2

9

12

11

120714

423

15

7

105

50

71

6

36

12

22

4

3

34

37

120715

466

6

4

123

44

101

9

40

21

20

3

7

31

43

120716

359

2

5

92

35

89

6

34

17

15

2

7

25

12

120717

621

5

19

198

67

132

15

34

56

24

1

9

37

24

 

120718

608

4

14

175

61

115

10

38

32

22

3

10

59

45

120719

390

2

13

109

36

70

9

28

9

16

6

4

24

35

120727

688

12

10

174

71

181

7

40

26

21

5

15

41

48

120728

953

11

18

273

124

229

15

64

26

21

4

14

56

60

120729

843

7

17

230

140

173

17

40

27

33

6

11

55

48

120730

927

10

22

280

77

213

21

43

20

44

3

17

54

58

120731

935

8

19

229

209

217

9

33

31

31

4

10

58

43

120732

533

7

13

144

49

119

13

38

17

16

5

9

42

35

разом

7920

91

165

2173

984

1744

147

479

299

287

48

125

528

499

 

Звіт про підрахунок голосів виборців з виборів депутатів Дніпропетровської обласної ради у територіальному окрузі № 101

 

№ дільниці

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

Кандидати на посаду депутата Дніпропетровської обласної ради

№ виборчого округу

«Соціалісти» Зубков А.Д.

«Свобода» Красівський О.М.

«Опозиційний блок» Скорук М.А.

«Солідарність» Коломоєць А.В.

«Укроп» Болдирєв К.К.

«Наш край» Носенко С.В.

«Відродження» Бордюг К.Д.

 «Народний контроль» Боровик Г.В.

«Самопоміч» Передрієнко М.В.

«Громадська сила» Швець М.Аю

«Відродження України» Підлісна Ю.О.

«Батьківщіна» БондаренкоО.О.

«Радикальна партія О.Ляшка» Зеленяк С.В.

120720

836

16

15

252

105

110

7

70

33

35

4

13

72

62

120721

722

16

13

206

74

74

19

40

30

40

8

7

79

67

120722

563

11

12

156

74

56

12

44

30

25

1

15

53

40

120723

390

5

15

122

76

24

12

17

26

14

1

6

26

27

120724

1019

18

10

310

161

101

12

50

42

62

3

23

93

84

120725

923

17

17

312

143

67

10

60

39

35

3

14

82

68

120726

665

8

9

226

73

86

8

27

34

28

4

18

61

50

120733

160

3

2

48

7

6

6

9

7

29

1

6

11

13

120734

363

5

3

70

38

20

5

20

11

44

3

6

96

20

120735

729

26

9

188

146

54

8

51

33

31

8

20

88

36

120736

661

8

13

155

117

55

12

61

22

23

2

12

92

61

разом

7031

133

118

2045

1014

653

111

449

307

366

38

140

753

528

 

Звіт про підрахунки голосів виборців з виборів депутатів до Марганецької міської ради

Дніпропетровської області

 

Територіальний виборчий округ №1 (Укрпошта с. Мар'євка, ЗОШ № 2)

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120713

 

Дільниця 120714

 

Всього проголосувало за кандидата

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Рубель І.В.

25

9

34

174/423

2

Укроп

Дуброва О.В.

10

29

39

3

Нова держава

Панухнік П.О.

10

10

20

4

Батьківщина

Спірін В.М.

11

36

47

5

Радикальна партія О.Ляшка

Логвиненко О.І.

12

44

56

6

Народний контроль

Плужник С.І.

19

24

43

7

Відродження

Євдокименко Є.В.

40

85

125

8

Солідарність

Соловйов  ЄФ.

11

36

47

9

Соціалісти

Барташевич О.С.

1

16

17

10

Самопоміч

 

1

9

10

11

Захисники Вітчизни

Рогозін Д.С.

0

20

20

12

Опозиційний блок

Медведєв О.М.

17

78

95

13

Наш край

Оськін Д.М.

8

5

13

разом

165

401

566

597

 

Територіальний виборчий округ №2 (Центр-комплекс позашкільної освіти)

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120715

 

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Герасименко Н.В.

14

466

2

Укроп

Редько Т.О.

45

3

Нова держава

 

14

4

Батьківщина

Макаренко В.В.

29

5

Радикальна партія О.Ляшка

Мирець С.М.

39

6

Народний контроль

Халаменда Н.І.

49

7

Відродження

Ваданов В.О.

95

8

Солідарність

Кругліковський Д.Ю.

62

9

Соціалісти

Воропаєва Є.М.

1

10

Самопоміч

 

15

11

Захисники Вітчизни

Зимненко Н.І.

6

12

Опозиційний блок

Бурцев А.А.

80

13

Наш край

Чекан О.О.

3

разом

452

 

 

Територіальний виборчий округ №3 (Палац культури гірників)

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120716

 

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Яременко О.К.

12

360

2

Укроп

Вітько А.В.

81

3

Нова держава

Васильцова В.К.

7

4

Батьківщина

Невпряга Л.Г.

31

5

Радикальна партія О.Ляшка

Рябушенко Л.Є.

14

6

Народний контроль

Гришков В.П.

20

7

Відродження

Кулак Л.М.

43

8

Солідарність

Труфанова О.В.

33

9

Соціалісти

Трубіна Л. В.

1

10

Самопоміч

Шашликова Л.В.

26

11

Захисники Вітчизни

Тищенко Т.В.

13

12

Опозиційний блок

Коровай О.А.

66

13

Наш край

Шибанова Л.І.

1

 

348

 

 

Територіальний виборчий округ №4 (Центр трудової підготовки учнівської молоді)

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120717

 

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Жигір О.В

33

627

2

Укроп

Крамаренко М.С.

53

3

Нова держава

Долгий С.А.

23

4

Батьківщина

Рябцева В.Г.

58

5

Радикальна партія О.Ляшка

Пасько Ю.І.

33

6

Народний контроль

Білий О.Я.

66

7

Відродження

Юхіна Н.В.

84

8

Солідарність

Мамонтова О.В.

47

9

Соціалісти

 

3

10

Самопоміч

Овсянкин О.О.

34

11

Захисники Вітчизни

Кочечин Д.О.

17

12

Опозиційний блок

Ситник А.Я.

166

13

Наш край

Вітько Е.Ю.

10

 

627

 

 

Територіальний виборчий округ №5 (ЗОШ № 11)

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120718

 

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Комарь К.В.

16

608

2

Укроп

Кучугур ний М.А.

97

3

Нова держава

 

17

4

Батьківщина

Рудавін Д.В.

61

5

Радикальна партія О.Ляшка

Гонтар О.М.

28

6

Народний контроль

Мироненко В.І.

42

7

Відродження

Бурлака О.В.

58

8

Солідарність

Грабовий В.М.

45

9

Соціалісти

Криворучко О.Г.

2

10

Самопоміч

 

22

11

Захисники Вітчизни

Синькевич З.О.

47

12

Опозиційний блок

Качко В.В.

143

13

Наш край

Колесник А.А.

9

 

587

 

 

Територіальний виборчий округ №6 (Проф.ліцей)

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120719

 

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Щочкін В.В.

9

390

2

Укроп

Ігнатенко О.І.

44

3

Нова держава

 

18

4

Батьківщина

Крапивна О.М.

77

5

Радикальна партія О.Ляшка

Тітаренко Д.Д.

19

6

Народний контроль

Левада О.М.

20

7

Відродження

Шморгун О.В.

48

8

Солідарність

Перепьолкін М.І.

24

9

Соціалісти

 

0

10

Самопоміч

 

12

11

Захисники Вітчизни

Пісклова І.П.

8

12

Опозиційний блок

Брацило С.П.

84

13

Наш край

Коломієц Н.А

8

 

371

 

 

Територіальний виборчий округ №7 (ЗОШ № 12)

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120720

 

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Середа Г.М.

26

417

2

Укроп

Манзенко М.В.

64

3

Нова держава

Полякова ІА.

21

4

Батьківщина

Дяченко А.П.

47

5

Радикальна партія О.Ляшка

Кошурнікова В.О.

25

6

Народний контроль

Клечук О.В.

14

7

Відродження

Черного Є.В.

40

8

Солідарність

Д’яконенко Є.В.

34

9

Соціалісти

Зеленська Т.С.

4

10

Самопоміч

 

10

11

Захисники Вітчизни

Ларкін С.К.

4

12

Опозиційний блок

Литвин Н.В.

103

13

Наш край

Лисенко Д.А.

6

 

398

 

 

Територіальний виборчий округ №8 (ЗОШ № 12)

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120720

 

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Івченко І.Б.

11

418

2

Укроп

Бєлкіна Д.А.

46

3

Нова держава

Клочков Д.В.

13

4

Батьківщина

Галко О.Ф.

43

5

Радикальна партія О.Ляшка

Дубовик І.А.

25

6

Народний контроль

Ганоченко В.П.

27

7

Відродження

Кучугурний С.М.

63

8

Солідарність

Беркут І.І.

39

9

Соціалісти

 

1

10

Самопоміч

 

19

11

Захисники Вітчизни

Ігнатченко Л.І.

16

12

Опозиційний блок

Бабушкін А.В.

95

13

Наш край

Івщенко І.О.

0

 

398

 

 

Територіальний виборчий округ №9 (РРЗ)

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120721

 

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Домніков В.В.

7

409

2

Укроп

Шилін С.М.

41

3

Нова держава

Клочков В.В.

17

4

Батьківщина

Тимощук Ю.В.

56

5

Радикальна партія О.Ляшка

Біла А.О.

24

6

Народний контроль

Отришко Н.Л.

15

7

Відродження

Буряк Д.А.

48

8

Солідарність

Лузан С.Ю.

19

9

Соціалісти

 

0

10

Самопоміч

Омельченко І.В.

44

11

Захисники Вітчизни

Мігачова С.В.

9

12

Опозиційний блок

Ткаля А.В.

63

13

Наш край

Брацило А.В.

37

 

380

 

 

Територіальний виборчий округ №10 (РРЗ)

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120721

 

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Проскура О.К.

6

313

2

Укроп

Іванов Д.М,

39

3

Нова держава

Пасічник Т.І.

7

4

Батьківщина

Семенуха О.П.

49

5

Радикальна партія О.Ляшка

Корогодський І.П.

32

6

Народний контроль

Кучугурний Ю.І.

11

7

Відродження

Оторвін М.І.

37

8

Солідарність

Новоселецька Л.С.

14

9

Соціалісти

 

1

10

Самопоміч

Кушнікова А.В.

15

11

Захисники Вітчизни

Буков Д.В.

11

12

Опозиційний блок

Медяник В.В.

65

13

Наш край

Садиков В.Ю.

7

 

294

 

 

Територіальний виборчий округ №11 (Колишня ЗОШ № 3)

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120722

 

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Гриценко О.Ф.

12

563

2

Укроп

Папичева А.М.

66

3

Нова держава

Юраков О.О.

18

4

Батьківщина

Качко І.О.

66

5

Радикальна партія О.Ляшка

Тітаренко Д.В.

42

6

Народний контроль

Глєбова О.М.

44

7

Відродження

Кириченко О.В.

48

8

Солідарність

Ноздрін М.М.

33

9

Соціалісти

 

5

10

Самопоміч

 

25

11

Захисники Вітчизни

Нестеренко О.В.

37

12

Опозиційний блок

Вітько А.І.

148

13

Наш край

Носенко С.В.

13

 

527

 

 

Територіальний виборчий округ №11 (Лісгосп)

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120723

 

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Полякова В.П.

9

390

2

Укроп

Коссе О.В.

17

3

Нова держава

Сідельнікова Л.М.

6

4

Батьківщина

Ткаченко Ю.А.

21

5

Радикальна партія О.Ляшка

Сачко О.А.

29

6

Народний контроль

Зімненко О.П.

33

7

Відродження

Борак В.Г.

23

8

Солідарність

Зіберов Ю.А.

76

9

Соціалісти

Мурашов С.Є

3

10

Самопоміч

Качко А.І.

16

11

Захисники Вітчизни

Коваленко С.М.

11

12

Опозиційний блок

Долгорук В.В.

125

13

Наш край

Савчук Ю.А.

5

 

374

 

 

Територіальний виборчий округ №13 (ЗОШ № 9)

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120724

 

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Семененко П.А.

15

497

2

Укроп

Ромашов О.В.

49

3

Нова держава

 

11

4

Батьківщина

Трубчанінов Ю.О.

83

5

Радикальна партія О.Ляшка

Сниткіна О.А.

23

6

Народний контроль

Бобровська І.В.

10

7

Відродження

Толстих А.А.

38

8

Солідарність

Фролов О.І.

58

9

Соціалісти

Карнаух С.М.

15

10

Самопоміч

 

22

11

Захисники Вітчизни

Кравчик Е.Я.

21

12

Опозиційний блок

Петренко Л.О.

103

13

Наш край

Щолоков А.Л.

16

 

464

 

 

Територіальний виборчий округ №14 (ЗОШ № 9)

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120724

 

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Нощенко М.Б.

8

522

2

Укроп

Постоєнко О.Г.

50

3

Нова держава

 

16

4

Батьківщина

Балабекян Я.М.

62

5

Радикальна партія О.Ляшка

Похиленко С.М.

33

6

Народний контроль

Дядюра О.О.

63

7

Відродження

Удовенко С.І.

34

8

Солідарність

Ткачук В.В.

30

9

Соціалісти

 

2

10

Самопоміч

Омельченко М.І.

85

11

Захисники Вітчизни

Андрущенко А.В.

9

12

Опозиційний блок

Пугачов В.Б.

105

13

Наш край

Кругліковська Ю.С.

12

 

509

 

 

Територіальний виборчий округ №15 (МК НГУ)

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120725

 

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Помогайко В.В.

15

488

2

Укроп

Охріменко О.А.

32

3

Нова держава

 

19

4

Батьківщина

Гіль Л.В.

92

5

Радикальна партія О.Ляшка

Житня С.О.

29

6

Народний контроль

Могутов В.Ю.

18

7

Відродження

Зленко Р.І.

62

8

Солідарність

Дядик В.І.

22

9

Соціалісти

Мізіна О.Ю.

4

10

Самопоміч

Лашко Р.В.

17

11

Захисники Вітчизни

Андрущенко В.В.

13

12

Опозиційний блок

Гоц В.О.

113

13

Наш край

Лук’яненко Ю.В.

21

 

457

 

 

Територіальний виборчий округ №16 (МК НГУ)

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120725

 

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Колосова О.Ф.

11

435

2

Укроп

Лисенко Т.В.

49

3

Нова держава

 

21

4

Батьківщина

Шелест А.Л.

65

5

Радикальна партія О.Ляшка

Мітрохіна Т.В.

18

6

Народний контроль

Ібрагімов Б.В.

21

7

Відродження

Вітько О.М.

36

8

Солідарність

Новікова Л.І.

25

9

Соціалісти

 

1

10

Самопоміч

Тішкіна К.Ю.

22

11

Захисники Вітчизни

Бугрімов В.О.

13

12

Опозиційний блок

Матвєєва Я.В.

120

13

Наш край

Неверовський Ю.В.

15

 

417

 

 

Територіальний виборчий округ №17(ЗОШ № 3)

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120726

 

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Бобух В.В.

4

291

2

Укроп

Влад І.І.

53

3

Нова держава

 

2

4

Батьківщина

Шуміліна М.І.

30

5

Радикальна партія О.Ляшка

Мороз О.В.

12

6

Народний контроль

Субота А.І.

29

7

Відродження

Бухарова Т.Є.

18

8

Солідарність

Гоцуєнко В.А.

31

9

Соціалісти

 

2

10

Самопоміч

Глобенко А.В.

10

11

Захисники Вітчизни

Король-Воронська Л.І.

21

12

Опозиційний блок

Шаповалов О.Г.

63

13

Наш край

Сердюк І.І.

7

 

282

 

 

Територіальний виборчий округ №18 (ЗОШ № 3)

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120726

 

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Ханчич В.Г.

6

374

2

Укроп

Гапотченко В.І.

55

3

Нова держава

 

10

4

Батьківщина

Земляченко Л.І.

36

5

Радикальна партія О.Ляшка

Ткачук Д.В.

27

6

Народний контроль

Кучугурний О.І.

23

7

Відродження

Дуплій І.В.

18

8

Солідарність

Чупкін В.І.

23

9

Соціалісти

Морозова В.В.

3

10

Самопоміч

 

16

11

Захисники Вітчизни

Толстой А.В.

30

12

Опозиційний блок

Хлєбніков Д.В.

95

13

Наш край

Байдакова Я.П.

10

 

352

 

 

Територіальний виборчий округ №19 (ВГРЧ)

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120727

 

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Чепурний С.В.

15

379

2

Укроп

Аксьонов Г.А.

81

3

Нова держава

 

4

4

Батьківщина

Швець Ю.Г.

11

5

Радикальна партія О.Ляшка

Дубіна К.Г.

20

6

Народний контроль

Онікеєнко А.М.

11

7

Відродження

Каменєв Д.В.

26

8

Солідарність

Лук’яненко П.В.

50

9

Соціалісти

 

0

10

Самопоміч

 

7

11

Захисники Вітчизни

Боровко А.М.

36

12

Опозиційний блок

Шепель М.С.

88

13

Наш край

Зіберова І.І.

4

 

353

 

 

Територіальний виборчий округ №20 (ВГРЧ)

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120727

 

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Проскура Ю.І.

21

309

2

Укроп

Бєлкіна Д.О.

29

3

Нова держава

 

2

4

Батьківщина

Бурдак М.А.

28

5

Радикальна партія О.Ляшка

Мостовий В.І.

20

6

Народний контроль

Савчук О.П.

27

7

Відродження

Швець А.С.

74

8

Солідарність

Лисенко Т.О.

22

9

Соціалісти

 

2

10

Самопоміч

 

14

11

Захисники Вітчизни

Андрушко О.О.

10

12

Опозиційний блок

Мухіна О.В.

43

13

Наш край

Бондарчук О.Б.

2

 

294

 

 

Територіальний виборчий округ №21 (гімназія №6)

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120728

 

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Науменко В.П.

13

457

2

Укроп

Кумпан І.Б.

70

3

Нова держава

 

9

4

Батьківщина

Барда В.І.

44

5

Радикальна партія О.Ляшка

Фощій Н.М.

23

6

Народний контроль

Кравченко Н.І.

20

7

Відродження

Бесараб В.А.

52

8

Солідарність

Плугіна С.О.

44

9

Соціалісти

Бабіч І.Ю.

3

10

Самопоміч

 

9

11

Захисники Вітчизни

Харіна А.С.

56

12

Опозиційний блок

Кислов В.В.

80

13

Наш край

Лук’яненко М.М.

11

 

434

 

 

Територіальний виборчий округ №22 (гімназія №6)

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120728

 

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Шевченко В.Є

13

497

2

Укроп

Борак Т.В.

47

3

Нова держава

 

9

4

Батьківщина

Філь Ю.В.

46

5

Радикальна партія О.Ляшка

Адамова Ю.М.

18

6

Народний контроль

Чорний І.І.

33

7

Відродження

Матевосян А.В.

39

8

Солідарність

Степанов А.С.

66

9

Соціалісти

 

2

10

Самопоміч

 

17

11

Захисники Вітчизни

Рабійчук С.В.

35

12

Опозиційний блок

Чимбар І.В.

138

13

Наш край

Рослевич Л.В.

10

 

473

 

 

Територіальний виборчий округ №23 (Ліцей № 10)

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120729

 

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Сафонов К.М.

15

449

2

Укроп

Сахно Г.Г.

73

3

Нова держава

 

9

4

Батьківщина

Пазюк О.М.

23

5

Радикальна партія О.Ляшка

Зелезняк С.В.

13

6

Народний контроль

Паламарчук П.П.

34

7

Відродження

Біденко С.П.

23

8

Солідарність

Максімова Н.В.

79

9

Соціалісти

 

1

10

Самопоміч

 

20

11

Захисники Вітчизни

Кірнос Я.І.

32

12

Опозиційний блок

Герасін О.М.

106

13

Наш край

Кузеванов Е.Г.

6

 

434

 

 

Територіальний виборчий округ №24 (Ліцей № 10)

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120729

 

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Басанська Н.М.

12

395

2

Укроп

Гавриш О.В.

46

3

Нова держава

 

11

4

Батьківщина

Малікова І.М.

32

5

Радикальна партія О.Ляшка

Шафоростова А.О.

30

6

Народний контроль

Самолюк С.С.

12

7

Відродження

Антипов К.О.

51

8

Солідарність

Шевченко В.Т.

37

9

Соціалісти

 

3

10

Самопоміч

Моршиніна О.А.

15

11

Захисники Вітчизни

Поставець Д.О.

23

12

Опозиційний блок

Міняйло І.І.

99

13

Наш край

Вітько М.О.

8

 

379

 

 

 

Територіальний виборчий округ №25 (ЗОШ № 1)

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120730

 

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Лимар І.П.

20

446

2

Укроп

Колєснік О.Д.

57

3

Нова держава

Лощініна В.С.

11

4

Батьківщина

Джейгало О.В.

22

5

Радикальна партія О.Ляшка

Дубінін О.О.

22

6

Народний контроль

Омельчук І.В.

35

7

Відродження

Куліш І.М.

28

8

Солідарність

Кугай С.А.

22

9

Соціалісти

 

4

10

Самопоміч

 

16

11

Захисники Вітчизни

Напалюк О.Е.

28

12

Опозиційний блок

Хлєбніков В.М.

132

13

Наш край

Мельник Р.П.

13

 

410

 

 

Територіальний виборчий округ №26 (ЗОШ № 1)

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120730

 

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Боровик І.І.

15

481

2

Укроп

Соколішин О.Д.

108

3

Нова держава

 

4

4

Батьківщина

Скорнікова К.Л.

35

5

Радикальна партія О.Ляшка

Гукасян О.Є

24

6

Народний контроль

Робійчук О.Є

23

7

Відродження

Балакін С.П.

47

8

Солідарність

Трифонов М.В.

21

9

Соціалісти

 

3

10

Самопоміч

Гергець М.В.

30

11

Захисники Вітчизни

Колосвєтов О.О.

29

12

Опозиційний блок

 

109

13

Наш край

Ткачук В.А.

5

 

453

 

 

Територіальний виборчий округ №27 (клуб "Вікторія")

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120731

 

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Смірнова О.В.

23

423

2

Укроп

Іващенко С.О.

56

3

Нова держава

 

10

4

Батьківщина

Лашко В.І.

33

5

Радикальна партія О.Ляшка

Назаркіна О.А.

14

6

Народний контроль

Дубровіна Г.В.

21

7

Відродження

Бушуєв С.М.

34

8

Солідарність

Хникін С.О.

75

9

Соціалісти

 

1

10

Самопоміч

 

15

11

Захисники Вітчизни

Проніна Л.О.

29

12

Опозиційний блок

Рябченко І.І.

84

13

Наш край

Оськіна О.А.

5

 

400

 

 

Територіальний виборчий округ №28 (Клуб "Вікторія")

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120731

 

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Науменко Я.Г.

16

512

2

Укроп

Гугля О.М.

122

3

Нова держава

 

12

4

Батьківщина

Бондаренко В.В.

33

5

Радикальна партія О.Ляшка

Пригуза І.М.

19

6

Народний контроль

Сичов О.О.

32

7

Відродження

Базалєй С.В.

25

8

Солідарність

Хникіна Г.Р.

64

9

Соціалісти

 

1

10

Самопоміч

 

17

11

Захисники Вітчизни

Воробйова І.Б.

23

12

Опозиційний блок

Кондратович В.М.

130

13

Наш край

Байдаков П.І.

6

 

500

 

 

Територіальний виборчий округ №29 (Будівля територіальної громади)

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120732

 

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Семененко Е.П.

13

533

2

Укроп

Волков С.І.

76

3

Нова держава

 

7

4

Батьківщина

Сугоняко В.П.

30

5

Радикальна партія О.Ляшка

Корочанський А.П.

38

6

Народний контроль

Панов С.М.

27

7

Відродження

Фоміна А.М.

62

8

Солідарність

Замкова І.О.

46

9

Соціалісти

 

5

10

Самопоміч

 

13

11

Захисники Вітчизни

Фоміна К.В.

56

12

Опозиційний блок

Крячун О.О.

119

13

Наш край

Щербакова Г.П.

13

 

505

 

 

Територіальний виборчий округ №30 (Енгельс, Закам'янка)

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120733

 

Дільниця 120734

 

Всього проголосувало за кандидата

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Гаркавенко Г.О.

22

4

26

160/363

2

Укроп

Шиліна Н.С.

6

22

28

3

Нова держава

 

2

3

5

4

Батьківщина

Рядінський О.В.

5

152

157

5

Радикальна партія О.Ляшка

Іванін О.І.

14

12

26

6

Народний контроль

Баранович О.В.

13

27

40

7

Відродження

Кулінко В.М.

16

18

34

8

Солідарність

Агаркова Л.В.

4

17

21

9

Соціалісти

Передрій Є.С.

1

2

3

10

Самопоміч

 

31

26

57

11

Захисники Вітчизни

Захарова Г.С.

3

15

18

12

Опозиційний блок

Петренко І.В.

31

43

74

13

Наш край

Сомов О.В.

2

7

9

разом

150

348

498

523

 

Територіальний виборчий округ №31(Максимівка)

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120735

 

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Мілько А.В.

5

381

2

Укроп

Чистяков В.В.

14

3

Нова держава

 

3

4

Батьківщина

Ошовський О.П.

68

5

Радикальна партія О.Ляшка

Пахольчак С.П.

11

6

Народний контроль

 

14

7

Відродження

Стрункін М.М.

22

8

Солідарність

Максимова В.В.

85

9

Соціалісти

Зубков А.Д.

8

10

Самопоміч

Костенко В.В.

27

11

Захисники Вітчизни

Білак Р.С.

36

12

Опозиційний блок

Євдомаха А.П.

76

13

Наш край

Очеретько В.В.

1

 

370

 

 

Територіальний виборчий округ №32 (Максимівка)

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120735

 

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Рубель Е.А.

10

348

2

Укроп

Польський Д.П.

85

3

Нова держава

 

3

4

Батьківщина

Пасько Є.О.

48

5

Радикальна партія О.Ляшка

Корольов П.О.

34

6

Народний контроль

Потапов М.Л.

5

7

Відродження

Швець Ю.Г.

19

8

Солідарність

Бурлака О.А.

22

9

Соціалісти

 

6

10

Самопоміч

 

10

11

Захисники Вітчизни

Захарчук В.І.

42

12

Опозиційний блок

Мацан Л.А.

47

13

Наш край

Семидьянов Є.С.

4

 

335

 

 

Територіальний виборчий округ №33 (Максимівка)

 

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120735

 

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Крапивний О.М.

11

344

2

Укроп

Жужельська Н.М.

20

3

Нова держава

 

3

4

Батьківщина

Бобух О.І.

93

5

Радикальна партія О.Ляшка

Зимненко В.М.

31

6

Народний контроль

Дукач О.В.

24

7

Відродження

 

23

8

Солідарність

Сидоренко М.М.

24

9

Соціалісти

Криворучко С.В.

5

10

Самопоміч

 

10

11

Захисники Вітчизни

Шкуро М.О.

27

12

Опозиційний блок

Сомов Д.В.

58

13

Наш край

Артьоменко О.А.

2

 

331

 

 

Територіальний виборчий округ №34 (Городище)

Назва організації

Ім’я кандидата

Дільниця 120736

 

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

1

Партія пенсіонерів України

Проскура І.В.

5

317

2

Укроп

Євтушенко О.В.

20

3

Нова держава

 

3

4

Батьківщина

Сметанко В.Л.

110

5

Радикальна партія О.Ляшка

Коновалова Т.О.

19

6

Народний контроль

Чуприна М.Г.

15

7

Відродження

Глуханю М.В.

39

8

Солідарність

Котко К.І.

21

9

Соціалісти

Фаріон Т.В.

2

10

Самопоміч

Купко І. П.

23

11

Захисники Вітчизни

Шкуро Л.М.

14

12

Опозиційний блок

Медяник О.В.

34

13

Наш край

Кравченко Р.Ю.

4

 

309

 

 

ГО «Мій Марганець»

Комментарии   

+3 # Громада 03.11.2015 17:35
А шо случилось, почему на институте с 25 октября резко перестали ложить тротуарную плитку???
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
+1 # Nana 07.11.2015 08:38
Выборы закончились) Больше выпендриваться перед избирателями не надо
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить