Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Відповідальна особа від Жадько

Мер Марганця Жадько в досить оригінальний спосіб вирішила привести марганчан до Європи. Шлях, який обраний до європейського рівня життя тримається в таємниці і відомий лише меру Жадько і нею сформованою «європейською» командою здебільшого з вчителів ЗОШ №10.

вул. Луганська.

вул. Паркова, 4.

Марганчани є свідками того, як "реформаторські здібності" О. Жадько дають взнаки в системному "покращенні" якості обслуговування марганчан в усіх районах міста.

Разом з тим, про свій «європейський» рівень обслуговування населення, Жадько напевне забула спитати у громади міста. Марганчани наразі глибоко стурбовані ситуацією в Марганці, яка склалася з своєчасним вивезенням побутових відходів.

вул. Паркова, 6.

вул. Паркова, навпроти лікарні.

Жителів Марганця зовсім не турбує, хто знаходиться у керівництві міського комунального господарства? Хто є заступниками міського голови? Хто одержав перемогу в тендері з вивезення твердих побутових відходів? Як голосували депутати за те чи інше питання?

вул. Перспективна, район ЗОШ №1.

вул. Перспективна, район ЗОШ №1.

 

Марганчан турбує лише належний порядок в місті, і як виконується передвиборчі обіцянки міського голови та депутатів від «Опозиційного блоку» та їхніх депутатів – сателітів.

Вже наступило літо, невпинно підвищується температура повітря і сморід від новоявлених звалищ побутових відходів заполонить все місто. Мільйони мух, як збудники інфекційних хвороб, будуть їх переносити серед населення міста.

Північний кв-л.

вул. Проектна.

Жадько проживає по вул. Палацовій в приватному секторі і біля її будинку не знаходяться захаращенні сміттєві контейнера та відсутнє зловонне повітря, а відтак вона нічого не бачить, і нічого не чує.

вул. Садова.

Східний кв-л, 3.

Шановні марганчани, якщо ви стали свідком несвоєчасного вивезення твердих побутових відходів негайно телефонуйте на особистий телефон Жадько – 050-650-84-02 (цілодобово). 

Аргументи выдповідальної сторони:

О. Васіч