Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Вже багато років в Марганецькому професійно-технічному ліцеї триває конфлікт між працівниками навчального закладу, частина з яких підтримують директора Перепьолкіна М.І., а інші голову профспілкового комітету Паукова Є.М.

Численні звернення до правоохоронних органів, керівництва обласного управління не привели до примирення сторін, або звільнення з роботи ініціаторів та винних у розпалюванні конфлікту.

Останнім часом ситуації в педагогічному колективі ліцею дійшла апогею. По відношенню до Євгена Паукова було застосовано фізичне насилля (побиття) з боку прихильників діючого директора, викладачів ліцею – Г. Неделько та Г. Мележик, що є зовсім неприпустимим в будь-якій ситуації, а тим більше для навчального закладу.

Деякі необ’єктивні місцеві засоби масової інформації поспішили оприлюднити недостовірну, замовну інформацію, де звинуватили Є. Паукова у всіх смертних гріхах, які спростовуються результатами експертизи.

Міська влада та поліція Марганця зобов’язана притягнути до відповідальності винних осіб, які ініціювали бійку та застосували фізичне насилля і негайно вирішити конфлікт в ліцеї, який триває впродовж багатьох років.

За фактом нанесення тілесних ушкоджень Є. Паукову ведеться слідство поліцією Марганця, про результати якого сподіваємось буде доведено жителям міста.

ГО «Мій Марганець»