Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

31 березня 2016 року у великій залі виконкому відбулась чергова сесія Марганецької міськради. В роботі сесії взяла переважна більшість депутатів 32 з 34.

Під час роботи сесії були постійно присутні керівники місцевої поліції та прокуратури.

На сесії було розглянуто близько 40 різноманітних питань без серйозних протистоянь, як це було раніше, між різними групами депутатів.

Відносний порядок в роботі сесії дехто помилково пов’язує з прибуттям на сесію керівників правоохоронних органів міста.

Причина відносного спокою криється в іншому, а саме у покращенні роботи місцевої опозиції. Згідно нового регламенту прийнятого депутатами нинішнього скликання за ініціативи міського голови всі питання, які не пройшли узгодження в депутатських комісіях виключаються з черги денної.

Напередодні сесії депутати від опозиції плідно попрацювали в комісіях і таким чином було знято майже 30, від загальної кількості сумнівних та непрозорих питань, які лобіювала міський голова О. Жадько в своїх інтересах та безкорисних питаннях на місцевих підприємців, що викликало  супротив 14 депутатів від опозиції з 34 загального складу міськради. Тому основні баталії відбуваються наразі в комісіях, а не привселюдно, як було раніше. Ось і весь секрет тиші в сесійній залі.

Питання, які потребували підтримки в залі після гострого обговорення в комісіях набирали переважну більшість голосів депутатів так як всі «підводні каміння» були вже відомі та вивчені.

 

Разом з тим міський голова не покидає ілюзій щодо приниження депутатів і представників громадськості у будь-який спосіб.

Візьмемо один нібито незначний нюанс, налаштування роботи мікрофонів під час роботи сесії. Потужність мікрофона міського голови (який доречі зі слів Жадько депутати пошкодили на попередній сесії) чомусь в рази перевершує гучність мікрофонів для доповідачів та встановленого в залі.

Якщо це на перший погляд незначне зауваження, то чому все це не зробити навпаки. А зась, Жадько потрібно перекричати всіх присутніх в залі.

В цій ситуації дуже доречним був би в наявності переносний мікрофон для виступів депутатів, адже не завжди зручно тим хто сидить в залі біля вікон дійти до єдиного мікрофона посередині зали засідань.

Якщо і надалі депутати будуть плідно працювати в комісіях, то ми отримаємо новий продуктивний рівень якості роботи Марганецької міськради.

 

О.Васіч