Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Несподівано в наше забуте місто надійшла допомога у розмірі 18 мільйонів гривень від Кабінету міністрів України. Головною умовою використання коштів є вимога направити їх на компенсацію перевезень пасажирів в громадському транспорті. Проїзд для всіх категорій населення буде становити 1 грн. на всіх маршрутах.

Шкільні обіди для дітей всіх класів будуть безкоштовні, а їхня вартість буде становити не менше, як 30 гривень на дитину.

Поновлюються всі пільги для чорнобильців та дітей війни, інвалідів та малозабезпечених верств населення. Тариф на газ для марганчан буде відтепер становити 1,5 грн. за м3, оскільки газ буде постачатись виключно внутрішнього видобутку. Тарифи на воду також будуть значно зменшені і будуть становити лише 1,00 грн. за 1м3.

Марганецький центр зайнятості протягом неділі виплатить всю заборгованість з виплат особам, які тимчасово не працюють і перебувають на обліку.

В міській лікарні значно покращиться харчування для пацієнтів закладу, вартість трьох разового харчування буде становити не менш як 100 грн. на добу. З 1 квітня шановні марганчани з днем сміху та гумору.

 

ГО «Мій Марганець» Микола Кузьменко