Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

24 березня 2016 року у приміщенні Марганецького виконкому відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань регламенту депутатської діяльності, етики та протидії корупції, законності та правопорядку, захисту прав та законних інтересів громадян Марганецьої міськради у складі М.Передрієнко, А.Деркач, А.Волошин, С.Хникін.

Серед низки питань, що були внесені до проекту порядку денного чергової сесії Марганецької міськради, яка запланована на 31 березня 2016 рік, чи не вперше в історії Марганецького міського самоврядування депутатами було винесено на розгляд комісії, щодо етики поведінки міського голови О. Жадько.

У статті 5 Закону України «Про державну службу» зазначається, що державний службовець повинен «… шанобливо ставитись до громадян керівників і співробітників, дотримуватись високої культури спілкування».

Міський голова Жадько О.А. не виконує вимоги зазначеного закону та особисто погрожує депутатам міської ради, які не дозволяють їй порушувати чинне законодавство і регламент, вчиняє неправомірні дії.

Міський голова Жадько О.А. погрожувала повідривати окремі органи у деяких депутатів, щоб як вона висловлювалась у них більше не було дітей.

На засідання комісії Жадько намагалася все заперечувати та істерично кричати, про те що це наклеп на неї і вона буде нібито позиватись до суду. Депутати одностайно схвалили бажання Жадько подати позов до суду, при цьому ті депутати на адресу яких вона погрожувала готові пройти тест на поліграфі. Після оприлюднення такої позиції депутатами по відношенню до яких Жадько погрожувала розправою, вона відразу значно притихла і перевела розмову на іншу тему.

Ми висловлюємо ганьбу вчинку О. Жадько, яка маючи тривалий стаж роботи в школі припускається до таких висловлювань. Про відношення О. Жадько до своїх підлеглих в школі та до дітей взагалі можна лише здогадуватись.

Група депутатів Марганецької міськради