Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

На засіданні виконкому, яке відбулося 23 березня 2016 року було розглянуто питання про стан виконання Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».  За оприлюдненою інформацією  станом на  1 січня 2016 року на обліку перебувало 1372-і особи з цим статусом.

Під час засідання члени виконавчого комітету обговорили та ухвалили рішення щодо питань, які перебували на годині контролю, – про  хід виконання двох місцевих програм розвитку: Марганецького територіального центру соціального обслуговування «Невідкладна милосердна допомога» та первинної медико-санітарної допомоги. Було розглянуто, ще понад 20-ть важливих для життєдіяльності міста питань.

Нажаль до цього часу міською владою жодним чином не вирішується питання про надання земельних ділянок учасникам АТО. В Марганці в різних районах міста в занедбаному стані знаходиться велика кількість ділянок, які раніше були виділені особам, які мали відношення та прихільність  до керівників влади в Марганці в різні часи, але отримані в досить непрозорий спосіб ділянки знаходяться впродовж тривалого часу в занедбаному стані і чекають «свого часу» для того щоб їх перепродати з метою власного збагачення, як в свій час це зробила і нинішній міський голова Жадько.(див.тут)

О. Васіч