Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВОСТИ ГОРОДА

Благодаря социальным сетям каждый из нас может очень много интересного узнать не только о своих знакомых, принятых в друзья, но и о людях, которые занимаются политикой, руководят страной или нашим любимым Марганцем, занимаются показухой для марганчан.

Советую всем последовать моему примеру и зайти на страницу Елены Жадько в Facebook. То, что я у нее на странице увидел, меня повергло в шок. Начну с мартовского шокирующего поста:

Люди, этой непонятно кому принадлежащей цитатой с нами поделилась мер города!!! По сути эти слова теперь принадлежат ей. Что же нам хотели донести? Ответ перед нами. Мы все – дебилы! Потому, что, во-первых, у нас у всех есть национальность. Например, я украинец. Пишу на русском, в надежде, что на нем лучше понимает Елена Жадько. Рідна українська мова на її сторінці зустрічається рідко. Але все ж таки продовжу рідною мовою. Одже, ми дебіли ще й тому, що віримо в Бога, тому що багатьох з нас об’єднує релігія? Коли ми приходимо у церкву, ми впевнені, що зустрічаємо там своїх братів і сестер, а не тих, ким нас називає пані мер. Яка неповага до людей, до Бога!!!

На думку Олени Жадько, дебіли й наші депутати. Згоден, де хто з них не має морального права бути депутатами. Але це ми їх обрали, як і її. Не завжди ми приймаємо виважені рішення. Дорого нам коштують ці помилки. Але хочеться запитати, шановна мер, так Ви ж є керівником міської парторганізації «Опозиційний блок»? У Вас купа однопартійців, декілька депутатів від Опоблоку в міській раді. Ну, хоча б із партійної етики, не включали їх до стада дебілів. Хоча, ви праві. На чолі із собою – можна!

А в цілому, що можна казати про жінку, колишнього директора школи, керівника міста, яка з такою відвертою неповагою пише про людей!!!

І на це питання є відповідь на сторінці у Фейсбуці.

Ось, як треба жити. До чого тут люди із своїми проблемами, головне, щоб вони своєчасно впадали у депресію. Від дій Олени Жадько на посаді мера депресією буде забезпечено усе місто. Чому вона про це нас не попереджала під час передвиборчої кампанії?

Зверніть увагу на наступний пост, викладений 26 жовтня, тобто зразу після виборів.

Скільки щастя! Скільки емоцій! Яка посмішка на обличчі прототипу Олени Жадько!!!

А тепер із нового поста узнаємо, що означає посмішка на обличчі нашого мера.

Тепер із дебілів, люди стали оточуючим дерьмом. Запам’ятайте, шановні виборці, якщо вам посміхається Олена Жадько, то на справді вона вас з «дерьмом» вже змішала. Рівень культури нашого мера вражає. Про дерьмо вона пригадувала не один раз.

Ось такі поради по самовихованню можна отримати від педагога Жадько. Знову красномовно.

А якщо, ви виборці, у яких багато невирішених питань, або депутати, у яких також є питання до мера, прошу не нервуйте Олену Жадько. Не випробуйте її терпіння. А то вона вас більше терпіти не буде.

Крім того, нашому меру дуже потрібно терпіння для глибокої медитації з метою залучення нетрадиційними шляхами коштів до місцевого бюджету. Про це наступний пост

Але, пробачте, так Олена Жадько, вирішує питання власного збагачення. Тільки питання, на кого так гіпнотичного поглядає пані Олена: на підприємця, депутата, перевізника, підрядника? Прошу усіх: не зупиняйте на цій картинці довго свій погляд. Це небезпечно для вашого гаманця.

З чим важко не погодитися, так це з постом про вибори.

Тому, хочеться сказати депутатам та виборцям, не розчаровуйте Олену Жадько. На рік, так на рік. І самій Олені Жадько бажаємо не затримуватися. З дебілами не можливо працювати. Не мучте ні себе, ні людей. Не мучайте не себя, ни людей.

Хотя Елену Жадько, похоже, мнение людей интересует менше всего:

P.S. Если присмотреться на то, кто активно ставит лайки постам нашему мэру, то увидим некого Pavla Kravchenko. Да да, это тот самый Павел Кравченко, который в прошлом работал председателем нашего МГОКа, и который довёл его до плачевного состояния, а потом с чистой душой перебрался на ЗЗФ. Да да, это тот бывший депутат облсовета, который опять таки в прошлом, доверившись поддержкой марганчан, выиграл выборы, но в последствии полностью абстрагировался от нашего города и от всего, что с ним связано. И люди это не забыли, и горожане в этот раз не повелись на хитрые уловки и сладкие обещания криворожанина, и отдали свой голос совсем другим кандидатам. Павел решил не останавливаться. Ему нравится наш населенный пункт и он решил действовать по другому. Получается, что если ты активно лайкаешь нашему мэру, то за это тебя даже могу сделать почетным гражданином города Марганец. На официальном сайте Марганецкого городского совета в разделе міська рада

появивлся проект решения: Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Марганець» Кравченку Павлу Олександровичу…

Кравченко просто никогда и не жил в Марганце. Так за что ему такое звание? Видать за то, что все депутаты от Марганецкого ГОКа, которых он максимально обработал и на которых он имеет влияние, безоговорочно поддерживают все незаконные решения нашего мэра. Из этого вывод, что остальных почетных граждан в нашем городе, просто-напросто не нашлось, и как обычно медали себе вешают те, кто этого даже и не заслуживает…

 

Депутаты Марганецкого горсовета