Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

На минулій сесії Марганецької міськради було створено 2 потужні депутатські групи «Демократичні сили» в кількості 10 осіб та «Демократія запорука миру» в кількості 19 осіб. Всього Марганецька міська рада нараховує 34 депутати, тобто 5 депутатів від БПП «Солідарність» на чолі з Лук’яненком поки що відкрито не ввійшли до нових депутатських утворень.

Останнім часом БПП «Солідарність» відкрито підтримує депутатську групу «Демократичні сили», а відтак загальна кількість місцевих опозиціонерів на сьогодні становить фактично 15 осіб.

До складу провладної більшості входить місцева «Батьківщина» на чолі з О.Бондаренком в кількості 5 осіб. Для того, щоб змінити секретаря міськради потрібно мати просту більшість – 18 депутатів.

Таким чином, новоствореній «Демократичній силі», для здійснення своїх намірів і втілення планів вкрай необхідно залучити на свою сторону депутатів від «Батьківщини» і тоді питання про відставку секретаря міськради буде вирішено негайно.

Як тільки буде змінено секретаря, дехто з депутатів відразу швидко, стрімголов також приєднається до новоствореної більшості, а відтак до відставки міського голови Жадько залишиться чекати декілька тижнів. Обов’язки міського голови буде тимчасово виконувати новообраний секретар міськради від депутатської групи «Демократичні сили».

На провідних місцевих інтернет сайтах було розміщено багато інформації про зловживання голови міської «Батьківщини» О. Бондаренка, хоча надана інформація не є новою та невідомою, для переважної більшості марганчан. Просто наразі постало гостро питання змусити Бондаренка приєднатися до нині опозиційного табору «Демократичних сил». У випадку відмови О.Бондаренка від такого добровільно-примусового об’єднання  він ризикує втратити свій бізнес та прибуток, оскільки стане жертвою численних перевірок та тиску з боку всіх контролюючих та правоохоронних органів. Протистояти в цьому двобої з таким потужним тиском для керівника «золотої акції» міської партійної організації ВО «Батьківщина» О. Бондаренку буде досить складно.

О. Васіч