Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

18 лютого 2016 року ми стали свідками, як міський голова Жадько, в досить оригінальний спосіб, втілює в життя Закон України, який відомий народу, як «Про декомунізацію».

Жадько, перебуваючи до цього часу під впливом шкільної атмосфери вирішила взяти приклад школярів-бешкетників з «КАМЧАТКИ», які сидять за останньою партою в класі і витівають різні порушення під час уроку, при цьому мінімально ризикують бути спійманими вчителем на гарячому. Ось і Жадько вирішила особисто організувати нічне втілення в життя Закону України «Про декомунізацію» і глибокої ночі, таємно від марганчан, крадькома звалила пам’ятник Леніна на Максимовці, який знаходився біля колишньої контори колгоспу ім. «Орджонікідзе», при цьому, щоб ніхто її не побачив на місці події.

В ситуації, щодо вимог Закону України «Про декомунізацію» потрібно діяти відкрито і прозоро, перед суспільством, як наприклад в сусідньому Нікополі, коли міський голова серед білого дня організував демонтаж пам’ятника Леніна на головній площі міста, з наступним його зваженням та передачею на відповідальне зберігання.

В Марганці змінився міський голова, замість Ленінокрада - Миколи Лук’яненка, стала Олена Жадько, але методи залишились однаковими, тому що внутрішня складова є однаково гнилою.

Виникає питання і до місцевих очільників комуністичної партії, які нічого не зробили для того, щоб цивілізовано демонтувати своїх ідолів, які їм завжди слугували для власної наживи та безбідного існування.

Наша Штепа вчинила, як у відомому прислів’ї – «вмер і дивиться, насрав і кривиться», і робить вигляд, що нічого не відбулося

О.Васіч