Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

З 1 березня 2016 року до численних підвищень вартості електроенергії, пального та алкогольних напоїв від діючої влади України доклала своїх зусиль і міський голова Марганця – О.Жадько.

Сотні марганчан з самого ранку були шоковані таємничим підвищенням вартості проїзду у міських маршрутках до 3 грн. без будь-яких пільг.

Таке суттєве підвищення цін на фоні зниження вартості пального на АЗС міста не можливе без особистого втручання міського голови. Очевидно Жадько вже забула, як ще недавно вона користувалася громадським транспортом, на рівні з усіма жителями міста. Але ситуація в особистому житті Жадько, кардинально змінилася після того, як вона стала міським головою і пересіла на комфортний службовий легковий автомобіль з персональним водієм і тепер можна через скло спостерігати за місцевими нещасними пересічними громадянами.

Частина маршрутів належить наразі депутату Марганецької міськради, який входить до провладної більшості, а один з основних конкурентів на міських маршрутах – Олександр Щур, був жорстоко вбитий. Виникає питання, скільки грошей покладе до власної кишені міський голова від необґрунтованого підвищення вартості проїзду в громадському транспорті. Передвиборчі лозунги Жадько вже через 100 днів правління містом виявились обіцянкою-цяцянкою, або просто передвиборчою брехнею.

 

Антон Куліш