Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

В перший день весни, з 1 березня 2016 року, тарифи на електроенергію для населення збільшується діючою владою майже на 25%. І це не останнє підвищення тарифів на електроенергію, ще більше підвищення заплановано вже на вересень цього року.

За споживання електроенергії до 100 кВт/год. на місяць, доведеться платити по 57 коп. за кВт. При споживанні від 100-600 кВт/год. електроенергії в місяць, ціна буде 99 коп. за кВт. При використанні понад 600 кВт/год. оплата становитиме 1 грн. 56 коп. за кВт.

Нинішня влада зазначає, що змушена піднімати тарифи на електроенергію на вимогу кредиторів з Міжнародного валютного фонду.

Такі пояснення олігархів від влади є вигадкою, оскільки кредиторів ніколи не цікавить внутрішні ціни і витрати позичальника. Головне питання для будь-якого кредитора це є своєчасний розрахунок згідно договору. В реальному житті банківську установу, яка надала кредит зовсім не цікавить питання про витрати на електроенергію, харчування, графік роботи, відпочинок та інші витрати. Єдине важливе питання і вимога, яку ставить кредитор, є своєчасне повернення боргу та виплата відсотків.

З 1 березня 2016 року марганчанам потрібно готуватися і до підвищення цін на АЗС, оскільки починають діяти підвищення акцизу на паливо на 13% та знецінення національної валюти – гривні.

З приходом весни набирають чинності ставки акцизного податку на алкогольні напої. Вдвічі подорожчав акциз на виноробну продукцію, і становить 7,16 грн. за літр, для пива зростання становить 100% - до 2,48 грн. за літр.

Всі ці весняні подарунки від олігархічної влади є безпідставними та надуманими, оскільки в Україні не має зростання виробництва, зарплат і пенсій. На прикладі нашого міста ми бачимо, як стагнації перебуває найбільше підприємство Марганецький ГЗК, знищуються Марганецький завод керамзитового гравію, а інші підприємства ледь жевріють і знаходяться на межі виживання. Переважна частина марганчан знаходиться за межею бідності, найбільш працездатні жителі міста поспіхом виїжджають на заробітки до інших країн, а Марганець продовжує невпинно занепадати.

Наразі відбувається таємнича боротьба між владою і населенням, коли на чергове підвищення тарифів і погіршення рівня життя, люди заради того щоб вижити змушені у будь-який спосіб ухилятись від сплати податків, офіційно працевлаштовуватись, займатися крадіжками та незаконною підприємницькою діяльністю, пиляють посадки, риють руду і коли буде кінець в цьому двобої, нікому невідомо

 

В. Козирський