Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

25 лютого 2016 року о 10:00 год. в великому залі засідань Марганецького виконкому відбулася найдовша чергова сесія Марганецької міськради, яка тривала з двома перервами майже до 18:00 години.

Всього на сесії були присутні 32 депутати з 34. Перед початком сесії один з депутатів виступив з повідомленням про створення об’єднання демократичних сил Марганецької міськради, в яку входять поки що 10 депутатів від партій – «Відродження», Громадський рух «Народний контроль», «Самопоміч», Радикальна партія «Олега Ляшка» та «УКРОП».

Одразу ж після початку сесії між міським головою та депутатами новоствореного об’єднання демократичних сил виник конфлікт, щодо систематичного та грубого порушення регламенту міським головою О. Жадько.

Депутати міськради обґрунтовано висловлювали свої пропозиції, щодо доцільності розгляду на сесії низки питань, які були не підготовленні належним чином до розгляду на сесії Марганецької міськради, але були включені до черги денної. Частина питань призначених до розгляду не були розглянуті в депутатських комісіях, або профільна комісія визнала недоцільним та протиправним приймати незаконні рішення нав’язані міським головою та найближчим її оточенням.

Конфліктним стало і питання №6 черги денної – «Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Марганець» Кравченко Павлу Олександровичу», який не є уродженцем нашого міста, ніколи в ньому не проживав і працював зовсім не тривалий час в Марганецькому ГЗК в більш ніж, як 12 років тому. Ніхто з членів сім’ї та родичів Кравченко П.О. жодним чином ні в минулому, ні в теперішній час жодним чином не пов’язані з нашим містом. Внаслідок порушення регламенту міським головою, депутатами міськради було заблоковано трибуну. Після довгих суперечок міський голова оголосив перерву до 12:00 год.

О 12:00 год. сесія продовжилась, але було знято на доопрацювання наступні питання сесії – 6,9,11,12,23,24,32,33,36,41,42,44,47,52.(див. питання) Після чого депутати все ж таки проголосували за чергу денну. Також було прийнято рішення за 4 питання – «Про внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня 2015 року № 32-3/VІІ «Про місцевий бюджет на 2016 рік.» голосувати по розділам.

Після прийняття рішення по всім питанням черги денної депутатською групою об’єднання демократичних сил, було оголошено про розгляд додаткового питання «Про скасування рішення виконавчого комітету Марганецької міської ради від 27.01.2016 № 41», про укладання з «ТОВ «ТАНДЕМ ТРАНС СЕРВІС» договору на вивіз твердих побутових відходів. Значна частина депутатів висловила свою незгоду з тим, що під умови конкурсу мер терміново створив нову комерційну структуру, яка «випадково» і перемогла в конкурсі на вивезення побутових відходів.

Сумнівний переможець конкурсу не має в себе на балансі жодної одиниці техніки та працівників, як то кажуть «Есть только стол и стул». Весь фокус криється в тому, що фірма мера буде «орендувати» за смішні гроші спеціалізовану техніку для вивозу сміття у міського комунального підприємства, яке за свої кошти буде ремонтувати техніку, яка орендується.

Питання до оборудок міського голови з вивезення твердих побутових відходів полягає ще в тому, що оплата послуг виміряється в кількості споживачів, а не в метрах кубічних, як це робиться в усіх містах нашої країни. Як наприклад, можна пред’явити рахунок за послуги Марганецькому ГЗК, хлібозаводу, Марганецькому РРЗ, численним магазинам, АЗС, ринкам, міліції, суду та іншим підприємствам та структурам, якщо там ніхто не проживає, а сміття будуть вивозити у великій кількості на закритий міський полігон. До речі, вартість оригінальної послуги можновладці встановили в розмірі 4,50 грн. на одного жителя, а вартість квитанції коштує 5.00 гривень, тобто фактична ціна буде вдвічі вищою від встановленої.

Хочеться звернути увагу марганчан на те, як міський голова Жадько намагається щоразу привселюдно принизити кожного депутата, який не згодний з її точкою зору. Така поведінка міського голови ні до чого гарного не призведе. Обурення багатьох поважних депутатів є цілком справедливим та слушним для мера, і не потрібно загострювати і без того вкрай напружену ситуацію в міській раді.

На сесії приймали участь і депутати від БПП на чолі з колишнім провальним мером Лук’яненком, який зайняв вичікувальну позицію, не підтримує Жадько і не вступає в нову коаліцію, бо гріхи не дають, які перетворювались до підсрачників від депутатів.

Частину скандальних і сумнівних рішень все ж таки було прийнято, оскільки у Жадько поки що є більшість – 19 депутатів з 34, але в нашому житті все змінюється і не завжди, як показує історія не на користь діючого і колишніх міських голів Марганця, а тому про це завжди потрібно пам’ятати.

В.Козирський