Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

В листопаді 2015 року новий міський голова Марганця, О. Жадько приступила до виконання своїх обов’язків.

Одним з головних підприємств міста, діяльність якого впливає на якість життя в Марганці є міське комунальне господарство, яке досить часто змінює свою назву, але функції виконує одні й ті самі.

За три з половиною місяці роботи Жадько на посаді міського голови, було змінено 4 начальника комунального господарства!!!!!!!! Звільнилися з роботи головний бухгалтер, головний інженер, механік комунального підприємства. Кадрова чехорда продовжується і далі.

Такі дії Жадько, свідчать про те, що «команда вчителів» ЗОШ №10 не готова та не має хисту до управління комунальним господарством міста. Купи неприбраного сміття, є свідченням професійної непридатності новообраної влади.

Останнім фокусом від Жадько є проведення конкурсу на надання житлово-комунальних послуг з вивезення твердих побутових відходів. В результаті «прозорого» конкурсу, перемогу згідно рішення Марганецького виконкому отримала нікому не відома в Марганці фірма «ТОВ «ТАНДЕМ ТРАНС СЕРВІС», яка була зареєстрована в Марганці перед Новим роком. Коріння цієї фірми тягнеться до відомих нам в минулому «нікопольчан».

Підприємство в якого є стіл і стілець буде збирати гроші з марганчан за послуги, а сміття буде вивозити автотранспорт Марганецького міського комунального підприємства, автомобілі якого будуть передані в оренду нікопольчанам за копійки.

З цієї оборудки стає все на свої місця. Члени Марганецького виконкому одностайно проголосували «ЗА» це ганебне рішення. Прибутки будуть отримувати нікопольчани, а розбиті автомобілі будуть ремонтувати за власні кошти марганчани. Все відбувається, як в казці про вершки та корінці.

Цікаво скільки будуть мати з цієї оборудки мер і члени виконкому?

Артем Ситник