Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Ранок 8 лютого 2016 року в Марганці розпочався з несподіваних новин доповнених різноманітними чутками, які стрімко розповсюдились по місту стосовно того, що представники правоохоронних структур заблокували всі шляхи на виїзді з міста включно з прилеглими селами. Тотальна перевірка документів громадян, ретельний огляд автотранспорту були повною несподіванкою для жителів Марганця.

Велика кількість силовиків, які прибули до міста, і відсутність інформації з офіційних джерел від влади, стрімко розповсюджували різноманітні неймовірні чутки, включно про розшук багатьох злочинців, які втекли з-під варти, пошуку озброєних представників Правого сектору, які нібито знайшли притулок десь в нашому місті або про таємну мобілізацію в АТО та негайний примусовий вивіз мобілізованих із залізничної станції Марганець.

Таких широкомасштабних дій з боку силових структур в нашому місті не було з далекого 2009 року, після відомих погромів на підставі міжнаціонального конфлікту.

В даній ситуації, місцевій владі на чолі з мером О.Жадько необхідно належним чином, своєчасно інформувати жителів міста про події, які відбуваються в ньому, а не стояти осторонь та не давати підстав для розповсюдження пліток.

ГО «Мій Марганець» Микола Кузьменко