Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

23 січня 2016 року в центральному офісі партії «УКРОП» відбулося закрите засідання політради партії, де було прийнято рішення про усунення Генадія Корбана з посади голови політичної ради.

Як відомо наприкінці грудня 2015 року Дніпровський районний суд міста Києва ухвалив рішення про взяття Корбана під варту. На засіданні однопартійці Корбана нібито вирішили, що їхній лідер, який перебуває під вартою не може повноцінно керувати політичною партією «УКРОП».

Таємниче засідання проводилось у дивний спосіб, коли члени політради «УКРОПу» немогли навіть припустити, що буде розглядатися питання про зміну лідера партії.

Відомий марганчанам народний депутат і член політради «УКРОПУ» Андрій Денисенко повідомив, що 13 січня 2016 року в його особистій розмові з Корбаном останній висловлював лише своє бажання і надалі очолювати партію. А. Денисенко припускає, що рішення про зміну керівництва в «УКРОПі» є вигідним для Адміністрації Президента, оскільки за таких умов «у Корбана відпадає статус політв’язня», який був одним з козирів захисту політика.

Як ми бачимо внаслідок таких дій влади, діяльність партії «УКРОП» паралізовано, партія не змогла провести свій з’їзд та прийняти важливі рішення, як каже один з членів партії, нардеп від Дніпропетровщини – Віталій Купрій.

Головою партії було обрано Дениса Борисенка, людиною близькою до Святослава Олійника, який був заступником губернатора Коломойського. Раніше до приходу в «УКРОП», Борисенко п’ять років був заступником голови партії «Україна майбутнього», якою керував Олійник. У V і VI скликанні Верховної Ради, коли Олійник був народним депутатом від «Блоку Юлії Тимошенко», Борисенко працював його помічником на платній основі. У VII скликанні парламенту коли Олійника не було обрано народним депутатом новий голова «УКРОПу» Денис Борисенко працював помічником у нардепа – регіонала Олега Царьова.

Наразі в «УКРОПі» критикують не тільки зміни, а й персону Бориса Філатова – нинішнього мера Дніпропетровська, який не з ким не порадившись призначив своїм заступником голову Дніпропетровської міської організації «Оппозиційний блок» - Світлану Єпіфанцеву, яка була правою рукою Олександра Вілкула, головного конкурента Філатова на виборах міського голови Дніпропетровська.

Нестабільна ситуація у вищому керівництві «УКРОПа» позначається і на діях членів партії Марганецької міської організації цієї політичної сили, наспіх створеної, без ідеології під місцеві вибори в жовтні 2015 року. В діях місцевих депутатів від «УКРОПу» намітився розкол. Платонова, член місцевого «УКРОПа», призначена заступником нинішнього мера від «Оппоблоку». Депутат Польський одноосібно, без погодження з міською організацією поставив підпис під угодою демократичних сил м. Марганець, 31 грудня 2015 року. На минулій сесії Польський покинув сесійну залу, разом з колишнім регіоналом, а нині «відродженцем» Євдокименком. Дії Польського інші депутати від «УКРОПу» не підтримали, а тому можна з впевненістю говорити про те, що депутатська фракція «УКРОПа» в Марганецькій міськраді – розвалилася.  

В.Павленко