Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

21 січня 2016 року о 10:00 год. у великій залі виконкому відбулася чергова сесія Марганецької міськради.

На сесії з 34 депутатів міськради були присутні лише 27. Робота сесії розпочалася з демаршу депутатів від БПП «Солідарність», які на чолі з керівником партійної організації М. Лук’яненка в повному складі покинули приміщення сесійної зали в знак протесту проти порушення регламенту міським головою.

На сесії депутати та присутні громадяни в сесійній залі хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблого марганчанина на Донбасі під час бойових дій. 2 депутати міськради, колишній регіонал, а нині представник «Відродження» - Євдокименко та депутат від «УКРОПу» - Польський запропонували перервати роботу сесії і поїхати на кладовище та вшанувати пам’ять загиблого на війні марганчанина. Міський голова разом з рештою депутатів підтримали таку пропозицію, але запропонували провести захід після завершення роботи сесії. Депутати Євдокименко та Польський не погодились з такою пропозицією і покинули сесійну залу.

На сесії виступив депутат Кондратович, який доповів присутнім ситуацію, щодо роботи аварійної бригади з ремонту електромереж в м. Марганець та вказав на численні недоліки у забезпеченні безперебійного електропостачання населенню міста.

Про зміни до місцевого бюджету доповіла заступник міського голови Л. Дуплій, яка докладно розповіла присутнім про зміни, щодо надходжень та видатків коштів на 2016 рік. Для багатьох присутніх в залі, виступ доповідача був «темний ліс», а тому слухали неуважно і запитання були відсутні. А жаль, розглядалося одне з найважливіших питань життєдіяльності міста в 2016 році.

На розгляд сесії було винесено питання про перейменування вулиць м. Марганець у зв’язку з вимогами нового законодавства про декомунізацію. З’ясувалося, що цим питанням належним чином ніхто з літа 2015 року не займався, а тому дане питання з ініціативи депутата від «Самопомочі» М.Омельченко було безпідставно знято з розгляду на сесії. Ситуація в цьому питанні свідчить про те, що державні посадовці на чолі з міським головою, секретарем міськради та депутатами проросійської орієнтації в будь-який спосіб хочуть зберегти в людській пам’яті прізвища катів українського народу, які організовували масові розстріли мирного населення та голодомори в Україні.

Громадськості міста нав’язують хибну думку про великі складнощі для жителів вулиць, які підлягають перейменуванню та великі матеріальні витрати з міського бюджету.

Повідомляю, що дане питання не потребує ніяких матеріальних витрат та складнощів з документацією. Я особисто проживаю по колишній вулиці Горна, яку згодом було перейменовано на вулицю Капітана Білогуня і ніколи не виникало питання про незручності в оформленні документації. Наприклад, в паспорті де відмічається реєстрація, штамп використовується той  що і раніше, лише паспортист власноручно записує іншу назву вулиці на підставі рішення виконкому, теж саме робиться в домовій книзі та в інших документах. Майже за 15 років я жодного разу, як і всі жителі вулиці не мали незручностей у зв’язку із зміною назви вулиці.

Відбулася дискусія між депутатами міськради Боровиком та Хлєбніковим. Боровик звинуватив мера Жадько в тому, що вона спеціально зриває розгляд питань, які виносяться на розгляд сесії.

Депутатами міськради було обрано новий склад народних засідателів куди ввійшли наступні особи:

Омельченко Ігор Васильович, Омельченко Ірина Вікторівна, Микуліна Валентина Олегівна, Овдієнко Наталія Степанівна, Рябцева Валентина Ігорівна, Біла Анна Олегівна, Дячко Віталія Олександрівна, Масалітіна Лариса Петрівна, Сеніна Вікторія Олександрівна, Галушко Вікторія Олегівна.

Велика дискусія виникла щодо питання пов’язаного з черговим підвищенням вартості тарифу на водопостачання населенню міста. Як з’ясувалося, до вартості підвищеного тарифу додалась нова напівкорупційна складова – 7 грн. комісії за оплату послуг, яку переклали повністю на плечі абонентів.

Місцеві депутати, представники, як вони себе називають демократичних сил висловили свої заперечення стосовно призначення на посаду головного редактора газети «Шахтар Марганця» однопартійця міського голови по «Оппоблоку» А.Мухіну.   

Спроби зняття з посади секретаря міської ради, представника «Оппоблоку» Міняйло, від підписантів угоди демократичних сил не відбулося, що свідчить про відсутність єдності в їхніх лавах.

ГО «Мій Марганець» Микола Кузьменко