Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Була собі така компанія з 2013 року, депутата від Партії Регіонів – Г. Хникіної та Фронту Змін – М. Лук’яненко. Згодом, після подій на Майдані, М. Лук’яненко хутко перебіг до БПП «Солідарність» та очолив місцеву партійну організацію в якій знайшли собі прихисток і подружжя Хникіних – Гульнара та Сергій.

На місцевих виборах 2015 року вони вже всі разом йшли кандидатами в депутати до Марганецької міськради, а Гульнара замахнулася навіть в депутати обласної ради, але з тріском пролетіла.

Останні події декількох місяців свідчать про те, що Лук’яненко повністю втратив вплив у міськраді, а тому перестав разом з депутатами від БПП «Солідарність» відвідувати сесії. Непомітно Сергій Хникін під керівництвом дружини Гульнари розпочав брати керівництво в місцевій організації БПП «Солідарність» в свої руки. Підтвердженням таких дій є підписання політичної угоди 31 грудня 2015р. демократичних сил міста Марганець, де від БПП «Солідарність» підпис поставив саме С. Хникін, а не Лук’яненко, як голова міської партійної організації.

Лук’яненко з тріском провалив місцеві вибори. Представники БПП «Солідарність» навіть за великої підтримки адміністративного ресурсу не були обрані ні міським, головою ні секретарем міськради, а тому Лук’яненко було оголошено сувору догану по партійній лінії.

Вплив на громадську думку в суспільстві Лук’яненко втратив повністю. Два десятки підлеглих працівників з його 2-х магазинів «Ніколя» і «Сонячний» не є партійними агітаторами, а скоріше навпаки, тому що мають зарплату в 1500 гривень, неоплачені відпустки та лікарняні, а частина працівників працюють без будь-яких оформлених трудових договорів.

Офіс БПП «Солідарність» по вул. Київська, 172 зачинено і передано в оренду під магазин, а тому фактично партійного офісу в Марганці немає.

Разом з тим, Г. Хникіна перебуває все ще на своїй посаді і постійно спілкується з відвідувачами державної установи, а це як правило тисячі пенсіонерів, які оформлюють субсидії і належать до категорії населення, яка найбільш справно ходить на вибори.

З достовірних джерел стало відомо, що незабаром М. Лук’яненка буде знято з посади голови Марганецької міської партійної організації БПП «Солідарність», а хто мітить на цю посаду здогадатись не важко.

А. Ткаченко