Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Напередодні Нового року, 31 грудня 2015 року в Дніпропетровську за участі депутата Дніпропетровської обласної ради від міста Марганець - Коломойця А.В., депутати Марганецької міськради від різних політичних сил, а саме:

Політичної Партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» - Польський;

Партії «Відродження» - Волошин;

Політичної Партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» - Бондаренко;

Партія «Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ» - Хникін;

Політичної Партії «Об’єднання Самопоміч» - Омельченко;

Партії «Громадський рух «Народний контроль» - Боровик;

підписали угоду про спільну діяльність у Марганецькій міській раді. Ми стаємо свідками, як частина колишніх депутатів міськради минулого скликання від Партії Регіонів, а нині вже депутатів від «демократичних» сил, вступили в двобій, з колишньою своєю подругою по партії, а нині міським головою О.Жадько.

Жадько одноосібно, в таємничій спосіб, незадовго до місцевих виборів очолила місцеву партійну організацію «Опоблоку», правонаступника Партії Регіонів. При цьому «кинула» майже всіх своїх колишніх однопартійців, які були змушені терміново встигнути перебігти до інших політичних партій напередодні місцевих виборів.

Кинутий бумеранг Жадько, по колишнім однопартійцям, яку вони називають не інакше, як «Штепа», повернувся вже через 2,5 місяці до неї у вигляді переобрання секретаря Марганецької міськради, на узгоджену кандидатуру від підписантів зазначеної Новорічної угоди.

На найближчій сесії буде розглянуто питання про зміщення з посади секретаря міськради Міняйло І.І., колишнього завуча ЗОШ №10 та активістки релігійної секти «Нове покоління».

В підписаній угоді зазначено, що її підписали уповноваженні представники демократичних сил. Таке формулювання викликає багато запитань до справжності даної угоди, оскільки заступник міського голови Платонова, яка призначена на цю посаду Жадько «Штепа» навряд надавала повноваження своєму однопартійцю Польському підписувати документ від імені всієї партійної організації «УКРОП».

В угоді відсутній підпис від Радикальної Партії Олега Ляшка, що свідчить про ведення представниками цієї організації своєї особистої політичної гри.

Від Об’єднання Самопоміч відсутній підпис голови міської партійної організації Передрієнка. Від БПП «Солідарність» угоду підписав помічник народного депутата Дідича – Хникін, хоча головою міської організації є колишній в.о. мера Лук’яненко.

Як ми бачимо в юридичній площині до підписантів зазначеної угоди виникає багато запитань, як і до участі в подальшій співпраці необ’єднаних між собою Бондаренка та Боровика. З достовірних джерел стало відомо, що наразі тривають перемовини, щодо узгодження нової кандидатури майбутнього секретаря Марганецької міської ради.

Всі чудово розуміють, що першим кроком учасників угоди буде обрання свого секретаря, а згодом висловлення недовіри Жадько «Штепі» і тоді продовжиться вже нам знайомий сценарій, коли обов’язки міського голови буде виконувати секретар міськради.

Виникають питання – чи стане краще жити в нашому місті? Чи припинять і надалі чиновники, разом з депутатами розпилювати бюджетні кошти? І таких ЧИ? дуже багато.

Далі буде…

Р. Лук'яненко