Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

14 грудня 2015 року при загадкових обставинах трагічно загинув колишній начальник місцевого ДАІ – Олександр Щур. Минуло два тижні з дня трагічної дати, але вбивцю(вбивць) до цього часу не встановлено.

Однією з перших версій вбивства була таємнича, нічна дорожньо-транспортна пригода. Останнім часом набуває розголосу найбільш ймовірна версія жорстокого, ненавмисного вбивства. Більшість марганчан небезпідставно схильна вважати, що після святкових заходів в кафе «Родина» та вживання спиртних напоїв, між колишніми колегами відбулась суперечка, яка переросла в коротку за часом бійку, в результаті якої і було скоєно ненавмисне вбивство.

Відомі загалу обставини справи лише підтверджують таку версію. За нею після вбивства, тіло помістили до автомобіля і відвезли в інше місце разом з телефоном потерпілого. Зачекавши деякий час, вбивця міг скористатися іншим транспортним засобом, прибути в район скоєння злочину. Після чого міг подавати короткотривалі з проміжком в часі сигнали з мобільного телефону вбитого з різних точок на місцевості, але неодмінно в районі проведення пошуків біля с. Червоногригорівка.

Згодом, коли пошук зниклого Олександра було спрямовано подалі від кафе «Родина», в напрямку шламів ближче до с. Тимошівки, тіло загиблого було таємне доставлено до місця його виявлення. Як стверджують свідки, тіло знаходилось на мілині річки Ревун, частково в воді лицем до гори, а ноги перебували на березі, що підтверджує дану версію.

Рідним загиблого довелося докласти немало зусиль, щоб провести повторну експертизу причини смерті. Слідчим органам м. Нікополя, які розслідують справу, потрібно зосередити пошуки виключно на ретельному обстеженні салонів і багажників  всіх легкових автомобілів, на яких пересувалися учасники заходу в кафе «Родина», з метою виявлення залишків слідів крові та інших біологічних зразків загиблого.

 

Таємницю трагедії, може відкрити інформація мобільного оператору зв’язку, який відслідковує місцезнаходження кожного телефону. Технічні засоби мобільного оператору дозволяють відслідковувати переміщення мобільних телефонів з прив’язкою до часу кожного з учасників святкового заходу, (в тому числі і вбивці) від зони дії однієї вежі до зони дії іншої вежі, і тоді у слідства можливо з’явиться реальне коло підозрюваних.

Зв’язки родичів загиблого дають підстави вважати, що слідство не зайде в глухий кут, а винуватці в трагедії будуть встановлені та покарані.

 

Пенсіонер МВС - А. Вельченко