Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

В дні зимових канікул на Новорічні свята в Марганці, як завжди проходять святкові заходи, для дітей та дорослих. Зокрема в Палаці культури гірників проходить щорічно театралізована вистава присв'ячена Новому року з головними персонажами - Дідом Морозом та Снігуронькою.

2015 рік запам'ятався всім марганчанам запеклими боями на Донбасі. Кожному жителю Марганцю вже давно зрозуміло, що ніякої війни і втрати Криму без агресії збоку північного сусіда Російської Федерації не було б ніколи.

В пам'яті марганчан постають сумні спогади про двох загиблих на фронті марганчан. Сотні наших чоловіків, братів, рідних приймають участь у військових діях на Донбасі, захищаючи територіальну цілісність України. Тисячі дітей з Марганця відправили СМС-повідомлення, передають малюнки, пишуть листи на підтримку Збройних Сил України. Дорослі марганчани надають посильну допомогу нашим захисникам у вигляді грошової, матеріальної, харчової та технічної допомоги. Вся громада Марганця стала на захист України.

В цей час з невідомих підстав, дорослі організатори святкового спектаклю, як сепаратисти зробили Новорічну постанову виключно на російській мові. Українська мова, як єдина державна спаплюжена і забута. Ми всі розуміємо, що в повсякденному житті більшість марганчан розмовляють "суржиком" вживаючи російські та українські слова, але так познущатись, в такий відповідальний і тяжкий час для нашої держави над українською мовою ми не дозволимо нікому. Цілком зрозуміло, що таку мову для сценарію було погоджено з "новою" владою місцевого "Опоблоку" на чолі з міським головою О. Жадько, яка є головою міської партійної організації. Ненависть до всього українського проявляється на всіх публічних заходах в місті. Службі безпеки України є над чим і над ким попрацювати в Марганці, щоб привести до тями потенційних зрадників України.

Сепаратизм в Марганці в будь-якому вигляді не пройде! Слава Україні!!!