Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

24 грудня 2015 року о 10:00 год. розпочалася чергова сесія Марганецької міськради, яка пройшла в кращих традиціях тоталітарного комуністичного минулого, коли за всі питання голосували майже одноголосно 99,9% присутніх депутатів.

Звіт про виконання місцевого бюджету за 1-ше півріччя та 9 місяців 2015 року пройшов на одному подиху, без жодної зупинки. Ніби майже протягом всього року не було - не цільового використання бюджетних коштів, відвертого їх розкрадання минулою командою (зграєю) в.о. міського голови Лук’яненком.

З виступів посадовців складалося враження, що звіт відбувається не в занедбаному Марганці, а в процвітаючому Сінгапурі, де за корупцію страчують.

В Марганці існує багато десятків громадських організацій, серед них і організація ветеранів МВС, яка об’єднує колишніх міліціонерів з найбільшими пенсіями в нашому місті. Фізичний стан багатьох пенсіонерів цієї організації дозволяє їм після звільнення з міліції працювати впродовж десятків років на різних «хлібних» посадах, включаючи заступників міського голови. Разом з тим чотири громадські організації міста фінансуються з місцевого бюджету, а іншим – дуля. В засобах масової інформації (місцевому телебаченні, газеті, інтернет ресурсах) вони будуть завжди виступати від імені обідраної і нещасної громади міста, на підтримку мера - виключно за гроші марганчан.

На сесії обговорювалось питання про зміни в штатному розписі міської лікарні, які направлені, як завжди, на погіршення медичного обслуговування населення. Марганчани не забули «пілотні проекти» від Вілкула та Шипка, в результаті яких в Марганці було закрито 4 поверховий пологовий будинок та відділення неврології.  

Невелика дискусія виникла з ініціативи депутата – лікаря Хлєбнікова В.Д., який як фахівець розуміє про наслідки таких псевдо реформ, а тому безрезультатно намагався довести свою обґрунтовану точку зору до німих та бездіяльних депутатів.

Міський голова Жадько переламала депутатів через коліно і вони як вівці одноголосно проголосували за зміни до штатного розпису виконкому, яким нібито під скороченням заступників позбавилась одним махом своїх опонентів від минулої групи Лук’яненка. Без протистояння Жадько катком проїхалась по управлінні освіти на чолі зі своїм опонентом Куліш І.

Тепер в Марганці замість управління освіти буде – відділ освіти, хоча при цьому якість освіти абсолютно не зміниться.

З невідомих причин на сесії не були присутні незручні депутати для мера – Боровик та Передрієнко, а тому більшість питань в тому числі земельних, приймались на сесії пакетом, (або по-народному «оптом») щоб не виникало ні в кого з присутніх ніяких незручних питань.

Наразі Марганець залишається оплотом «Опоблоку» в Дніпропетровській області, як більмо на оці у діючою влади. Регіонали, а нині «Опоблок» програли вибори в Дніпропетровську і на майбутніх 27 березня в Кривому Розі, як програли їх в сусідньому Нікополі та Орджонікідзе, а тому голові Марганецької організації «Опоблоку» Жадько потрібно подумати про своє недалеке майбутнє. Виходів в цій ситуації є три:

1)Спритно перебігти, як це завжди робила в минулому до провладної партії.

2)Написати заяву про своє звільнення із займаної посади і тихо піти на роботу в ЗОШ №10.

3)Стати в позу до влади, а потім ганебно тікати, як Олег Бідняк з Марганця на свою Батьківщину в село Мар’янське, Апостолівського району.

Далі буде…

ГО «Мій Марганець» 

Комментарии   

+7 # Вероника 26.12.2015 20:13
Удивлена отсутствием комментариев. Вот ожидала чего угодно: бурю эмоций, шквал возмущения, волны негодования... Но не тишину. Неужели всех все устраивает...
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
+3 # Справедливый 27.12.2015 13:42
Потому что комментарии тщательно подчищаются модератором.
Только на словах демократы, а цензура всегда есть.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
-3 # София 27.12.2015 17:33
депутат хлебнико пытается навязать свое не адекватное мнение депутата. Он еще не понял что Новый состав совета думающие люди и на маразм старческий не реагируют. А придут и проверят что делают медики на самом деле.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
+5 # Эскулап 27.12.2015 20:32
И шо ж они делают на самом деле???
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
+1 # София 28.12.2015 15:34
Я думаю лечат людей
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
-1 # вован 28.12.2015 21:18
Стати в позу до влади, а потім ганебно тікати, як Олег Бідняк з Марганця

вот прикольно Коля Кузьменко написал,Бедняк ганебно тикав у корбановский пидвал,Коля,тебе за прыдумкуватысь -респект и зачет....все меняется помни об этом ;-)
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
+2 # богдан 29.12.2015 08:54
А чого це з невідомих причин не було Боровика та Передриенка ? Невже Вам пан Микола вони не доклали, як це так. А що до Кулиш то її давно пора вже було в асфальт закатати, не тільки катком проїхати. Ви нібито партіот , а захищаєте ту , яка відправляла на антимайдан титушек.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
0 # Микола 29.12.2015 14:36
Боровик, Передрієнко та Куліш не є моїми однодумцями та переслідують іншу мету, а тому я не маю ніякого відношення до їхньої діяльності. Моя принципова позиція не змінюється до людей в залежності від її партійної приналежності.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
+1 # Эскулап 29.12.2015 16:54
Тю, а шо ж тоді треба зробити з мером-регіоналкою? Разом з Куліш під каток?
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
+1 # вован 29.12.2015 14:53
Как уже сообщал «Днепр вечерний», сегодня в АНД-районе состоялась т. н. «выездная» сессия днепропетровского горсовета.
- Сегодня внеочередную сессию мы провели сессию в здании Амур- Нижнеднепровского райсовета. Начало сессия в 6 утра для того,чтобы завершить нашу работу до начала трудового дня. Мы проголосовали за новую программу Мы также избрали секретаря городского совета – Загида Краснова. Из 35 депутатов, присутствовавших на сессии за него проголосовали 33. Кроме того, такое же количество депутатов одобрило переименование Днепропетровска в… Днепропетровск, но не в честь Григория Петровского, а в честь святого Петра, - отметила сайту Наталия Начарьян.
Во молодцы в Днепре ,как мочат Филатова,пусть теперь по судам побегает,и вспомнит,как лично организовывал сессии марганецких депутатов в ментовке,сам же и на свои грабли...так держать Днепр!!!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить