Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Представники «Опоблоку», які знаходяться при владі м.Марганець, розпочали гоніння на членів міської організації БПП «Солідарність». Першим кроком напередодні майбутніх президентських виборів, мер Марганця О.Жадько звільнила з посади директора ЗОШ № 3 Куржанову Н.І. (заступника голови міської організації БПП «Солідарність»).

На думку Куржанової Н.І., її звільнили незаконно, за її принципову позицію та політичну діяльність.

01 березня 2018 року в Марганецькому міському суді відбулося перше судове засідання за позовом  Куржанової Н.І. до відділу освіти Марганецької міської ради про визнання звільнення з роботи незаконним.

Як стало відомо, начальник відділу освіти Кострикіна В.В. є кумою Олени Жадько, а тому, Куржановій Н.І. буде дуже складно (майже неможливо) поновитися на роботі. Навіть якщо припустити, що Куржанова Н.І. буде поновлена на роботі, ні в кого не виникає сумнівів, що вона невдовзі знову буде  - звільнена з будь-яких інших підстав.

В цій справі все зрозуміло, посада підібрана під «свою» людину, щоб на майбутніх виборах унеможливити вплив будь-якого адміністративного ресурсу в інтересах кандидата не від «Опоблоку».

ДОБА В ЗОНІ АТО МИНУЛА БЕЗ ВТРАТ