Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Вже пішов п’ятий рік, як хтось подарував Крим Російській Федерації, тишком-нишком, без обговорення, без пізнавальних знаків, без жодного пострілу і в додаток з величезними державними ресурсами: установами, портами, вокзалами, нафтосховищами, буровими, літаками, пароплавами, автомобілями всіх державних установ, банками, коштами, і цей перелік нескінченний.

Ні в кого не вистачило мужності віддати наказ і все це рухоме майно вивезти на материкову Україну, а що неможливо – знищити.

Війна в Україні на Донбасі вже триває довше ніж Велика Вітчизняна 1941-1945 років. А наші генерали ніяк не можуть звільнити половину Донецької і Луганської областей. Історія знов повторилася, як і з здачею Криму. Окупантам віддали все про що можна тільки мріяти.

Більше 10 тис. військовослужбовців ЗСУ віддали найдорожче – своє життя. Разом з тим, продовжується ганебна торгівля з окупантом на крові, постачається питна вода, газ, електроенергія на окуповані території, а тому ніхто не може сказати коли буде кінець війні в Україні. Де вихід ніхто не знає…

ЗА ДОБУ В ЗОНІ АТО ПОРАНЕНО ОДНОГО ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ ЗСУ