Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Марганчани є свідками, як впродовж минулих двох років відбувалися роботи з очищення річок Томаківка та Ревун на околицях Марганця. Всі масштабні роботи, не бачені до цього часу, відбувалися  виключно за рахунок фінансування з коштів обласного бюджету.

Міський голова та частина депутатів Марганецької міської ради при нагоді намагалися довести довірливим та несвідомим марганчанам, що це заслуга місцевих чиновників, хоча ніякого відношення до вказаних робіт вони не мають, як і до польотів в космос.

Останнім часом в ЗМІ з'явилася інформація, що нібито правоохоронні органи знайшли суттєві порушення при використанні бюджетних коштів та розкрадання значних сум. Всі зазначені роботи виконуються виключно за сприянням депутата Дніпропетровської обласної ради, від Марганця – Андрія Коломойця.

В цій ситуації виникає багато питань і до «пильних» правоохоронців, які впродовж двох років нічого не бачили, були «сліпі», а тепер напередодні майбутніх виборів не очікувано раптово прозріли. Можливо це пов’язано з зачисткою електорального поля під іншого кандидата і виведення з нашого міста А.Коломойця, який при всіх недоліках зробив для Марганця більше, ніж всі колишні депутати обласної ради та Верховної Ради, разом взяті, за всі роки Незалежності України.

Ми надаємо матеріал різних авторів для Вашого ознайомлення і формування власної думки на всі події, які відбуваються навколо проведених робіт з очищення річок Томаківка, Ревун та інших робіт виконаних за сприянням А.Коломойця.

ГО «Мій Марганець»

На шпальтах Корупційного міста у мережі Фейсбук був розміщений цікавий матеріал, який ми також вирішили опублікувати.

Це історія «Про свиней які дорвалися до корита»!!!

Ухвала печерського районний суд м. Києва щодо фактів розтрати, у період з 2015 року і по теперішній час, посадовими особами Дніпропетровської обласної державної адміністрації за попередньою змовою з посадовими особами Дніпропетровського обласного управління водних ресурсів, коштів обласного бюджету в особливо великому розмірі, які були виділені на виконання природоохоронних заходів по встановленню водоохоронних зон, покращення гідрологічного режиму річок,

захисту від підтоплень населених пунктів

та ін., шляхом надання переваг, ряду приватних підприємств під час проведення відповідних державних закупівель, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

під час якого, для встановлення важливих обставин вчинення кримінальних правопорушень виникла необхідність в одержані доступу до документів ПП «Універсалгазбуд» (ЄДРПОУ 341957620)

Фірма наближена до депутата Коломойця А.В.

А ось ухвала про забруднення річки Томаківка що посадові особи Марганецького ГЗК призвели до забруднення поверхневих вод, а саме р.Томаківка, через скид у неї стічних (зворотних) вод із забруднюючими речовинами.

Категорія справи № 199/5991/17

Категорія справи № 199/5991/17

Саме цим покидькам потрібно спочатку забруднити, а після чистити і знову забруднити.

ДОБА В ЗОНІ АТО МИНУЛА БЕЗ ВТРАТ