Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Зовсім недавно міська влада Марганця придбала житло для дітей – сиріт та дитячих будинків сімейного типу за космічною ціною, від 62 до 67 тис. доларів США за об’єкт.

Мер міста О.Жадько віднесла це до своїх нібито особистих здобутків, хоча ціна придбаного житла в депресивному Марганці дорівнювала ціні житла в Києві.

Не пройшло й декілька місяців, як непрозора оборутка місцевих чиновників набула розголосу  і почалися несподівані для них неприємності. З приводу завищеної вартості житла та підробки документів слідчим відділом Марганецького відділення НВП ГУ НП в Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом Марганецького відділення Нікопольскої місцевої прокуратури проводиться досудове розслідування відомостей внесеними до ЄДРДР №12018040330000007 про скоєння кримінального правопорушення за ст. ст. 191 та 366 Кримінального кодексу України.

Ось такі здобутки з кримінальним присмаком є насправді заслугою О.Жадько.

Доречи, ні дитячі будинки сімейного типу, ні діти – сироти власниками житла не стали! Так як, рішеннями Марганецької міської ради було прийнято - взяти їх на балансовий облік КП «Центр комунальних послуг» та включити їх до фонду СЛУЖБОВОГО житла.

А з дітьми – сиротами лише укласти договір НАЙМУ, але не приватизувати для них. І за певних обставин або коли місцева влада передумає то може вигнати їх зі свого житла, тому що  згідно Житлового кодексу та Положення Про надання службового житла – категорія ДБСТ взагалі не попадає під видачу СЛУЖБОВОГО житла, але і власниками житла ДБСТ не є. Вони можуть бути лише користувачами СОЦІАЛЬНОГО житла.

Тому діти – сироти – будьте уважні, бо в будь-який момент за любих примх місцевої влади Вас можуть виселити, бо ВИ не є власниками житла.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції»

ЗА ДОБУВ ЗОНІ АТО ПОРАНЕНО ОДНОГО ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ ЗСУ