Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

В місті Марганець по вул.Красіна, буд.1 знаходиться спортивний зал «Гірняк» ПАО «Марганецький ГОК». До нього залюбки багато років завжди ходили діти та дорослі займатися масовими видами спорту (футболом, баскетболом, волейболом).

Останні два роки, бажаючих відвідати спортивний зал «Гірняк» стало набагато менше, так як в ньому в вини міського голови Олени Жадько взагалі відсутнє опалення.

Два роки тому мер Марганця та депутати на черговій сесії міськради провели «реформу» та відключили від централізованого опалення спортивний зал «Горняк». По всьому місту збудували кочегарки для роботи на пілетах замість екологічно чистого природного газу. Місцева влада не потурбувалась про подальшу експлуатацію спортивний зал «Горняк» за відсутності опалення.

Вже другу зиму в спортивному зала відсутні елементарні умови для заняття спортом. В роздягальні ніхто не має змоги переодягнутися, бо як кажуть «холод собачий».

Спортивний зал тривалий час пустує, а аматори спорту змушені робити великі перерви в спортивній підготовці або проводити заняття в інших та значно менших за розмірах спортивний залах

На минулій сесії Марганецької міскради, 01.02.2018 року, присутні в залі були здивовані реакцією мера О.Жадько, яка нібито вперше почула від депутата О.Білого, що спортивний зал «Горняк» вже другий рік без опалення.

Як ми бачимо, міська влада не переймається здоровим способом життя марганчан, місцеві чиновники фактично штовхають молодь на вулицю, а там один крок попасти в обійми алкоголю та наркотиків.

Закликаймо О.Жадько та відповідальних чиновників виконкому, керівників Марганецького ГЗК, сісти за круглий стіл переговорів і вирішити питання щодо забезпечення опалення спортивного залу «Гірник» в інтересах марганчан!

ДОБА В ЗОНІ АТО МИНУЛА БЕЗ ВТРАТ