Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Два тижні тому влада Марганця урочисто відзвітувала марганчанам, що сніг прибрано. Дійсно в перші дні на вулицях міста була задіяна спеціальна техніка для очищення центральними вулицями міста, а потім, через декілька днів все затихло і завмерло, напевно… до весни. Паливо списали, а можливо списують і надалі. Гроші перевели в готівку, набили собі кишені і затишно спочивають до весни.

29 січня 2018 року приблизно о 9:00 год. деякі марганчани стали свідками, як в самому центрі Марганця, майже на головній площі міста, біля суду, прокуратури та палацу культури «Гірників», вантажний автомобіль безуспішно намагався проїхати сніговими заметами. Інші учасники руху не мали можливості об’їхати вантажний автомобіль, а допомоги не було звідки чекати. Водій залишився боротися наодинці за наслідками безвідповідального ставлення до своїх службових обов’язків місцевих чиновників.

Будемо сподіватися, що після нашого репортажу відповідальні особи зможуть навести лад на проїжджій частині в центрі нашого Марганця та забутих Богом і владою нецентральних вулиць міста.

ДОБА В ЗОНІ АТО МИНУЛА БЕЗ ВТРАТ