Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Марганчани дочекалися зими, снігу і міцних морозів. Настав час міській владі та депутатам показати наяву, як вони переймаються відпочинком та заняттями спортом дітей та дорослих. Центральний стадіон в Марганці викликає гнітюче враження. Вся територія поля засипана по коліна снігом і не подає жодних ознак, що марганчани на території стадіону займаються зимовими видами спорту.

В минулі роки з настанням морозів міська влада без пафосу створювала бодай якісь необхідні умови для марганчан щодо облаштування льодового майданчика і катання на ковзанах.

Міський голова разом з депутатами вже другий рік поспіль не створює умов для безпечного зимового відпочинку та заняття спортом, чим фактично змушує марганчан самостійно створювати стихійні льодові майданчики в акваторії Каховського водосховища. Вразі потепління і зменшення товщини криги люди ризикують опинитися в смертельній небезпеці.

Виникає питання, чому до цього часу в місті Марганці не створено жодного льодового катка і яку відповідальність понесуть місцеві чиновники за зрив зимового сезону, чи як завжди всі отримають захмарні премії в 300%?

Оксана Зінченко

ДОБА В ЗОНІ АТО МИНУЛА БЕЗ ВТРАТ