Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Слідчим відділом Марганецького відділення НВП ГУНП в Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом Марганецького відділення Нікопольскої місцевої прокуратури проводиться досудове розслідування відомостей внесеними до ЄДРДР про скоєння кримінального правопорушення за ч.2 ст.364 — зловживання владою або службовим становищем.

Справа стосується того, що протягом грудня 2016р. – березня 2017 р. «спритними» посадовцями Марганецької міськради були підготовані проекти рішень Марганецької міської ради про дозвіл центру комунального майна тишком – нишком, всупереч Законодавства, продати майно Марганчан – а саме котли та трубопроводи.

Майно порізане, вивезене і за безцінь продане. Курирував цим процесом славновідомий Нікопольчанин – заступник Жадько – Приймак.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» повідомляв, що всіх фігурантів справи викликали на допити. Але деякі фігуранти спритно почали  переховуватись – хто у відпустці за кордоном (напевно витрачає кошти Марганчан), хто по сусідніх кабінетах, хто по лікарням. І це все дуже дивно – якщо ці особи не причетні до розкрадання – вони як депутати, посадові особи навпаки повинні допомогти слідству встановити істину та про що потім повідомити громаду!

Як не дивно, пов’язаність між собою усіх цих фігурантів може бути підтверджена тим, що напевно у них усіх один адвокат – бо цього адвоката бачили з ними всіма біля поліції. Це «відомий» безкоштовний адвокат пані Жадько. Вона вже безкоштовно представляла інтереси і Жадько, і Міняйло, і Долгорук, і Кропивной в судах і Дуплій та Соловьйова при слідчих діях при отриманні хабара. Тепер напевно вона безкоштовно представляє інтереси усіх фігурантів в цій справі.

І ось з Єдиного Державного реєстру судових рішень нам стали відомі дуже цікаві факти. Виявляється, що один із основних фігурантів справи, який згідно рішення суду є одним із свідків (напевно поки що) і його покази мають вагоме значення для встановлення обставин кримінального провадження, умисно ігнорує вимоги процесуального законодавства щодо неухильного виконання учасниками кримінального провадження своїх обов’язків, внаслідок чого створюються перешкоди здійсненню швидкого, повного та неупередженого розслідування кримінального провадження.

Згідно рішення суду така поведінка свідка є неприпустимою і тягне за собою відповідальність у виді накладення грошового стягнення.

 

Звісно штраф у розмірі 1861 грн. 50 коп. – для пана Приймака це копійки.

Але сподіваємось, що він буде змушений з’явитись до слідчого та все ж таки пояснити – як він лобіював необхідність продажу тепломережі, а згодом під виглядом рішення сесії, як курируючий зам, дозволив вкрасти все майно.

Ну і будемо спостерігати за іншою справою, де він є теж основним фігурантом, з продажу підмітально – прибиральної машини, подарованої містянам. Нагадаємо, що пан Приймак на сесії «дуже сильно» переконував депутатів продати цю машину за 3 млн.грн. але забув сказати, що її вартість на той час – 6 млн.грн., що підтверджене документами.

ЗА ДОБУ В ЗОНІ АТО ПОРАНЕНО ДВОЄ

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗСУ