Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ РЕГІОНУ

Як повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної прокуратури, злочинці, які розстріляли 30 травня 2017 року трьох жителів Червоногригорівки, вже на лаві підсудних. Злочин, в результаті якого загинули двоє чоловіків і була важко поранена одна жінка, викликало тоді великий резонанс. 

Жертвами вбивць стали місцевий бізнесмен (в минулому депутат) і чоловік, який працював охоронцем на одному з підприємств Червоногригорівки. З важкими травмами потрапила до лікарні дружина бізнесмена.

Злочинців шукали трохи більше місяця. Ними виявилися досить молоді люди (наймолодшому - 23 роки). Раніше не судимі. Один - колишній міліціонер. Саме він тоді ділився з журналістами подробицями цієї справи:

- Я не знав, що це буде вбивство. До восьмої години вечора прийшов в умовлене місце, стояв і чекав. На мені була куртка з написом "Поліція". Потім почув хлопки, схожі на постріли. Але хто стріляв, з чого - не бачив. Як все стихло, я підійшов до них, сів в джип, і ми поїхали. Припаркувалися біля якогось двору. мене попросили піти, постукати і попросити якісь документи. Господиня вийшла, відповіла, що у неї нічого немає. Я прийшов, передав хлопцям відповідь, мені в вікно сунули пістолет і сказали, мовляв, йди пристрели її. Я відповів, що чотири роки в міліції пропрацював і на таке не підписувався. Але все ж пішов у двір і вистрілив у бік жінки. Навіть не знаю, як так вийшло. Далі ми поїхали, я вийшов на трасі і пішов пішки. Більше їх не бачив.

Раніше повідомлялося, що під час обшуку у хлопців знайшли цілий арсенал зброї, і що «світить» їм 15 років в'язниці. Вбивство бізнесмена, нібито було замовним, а охоронець і дружина просто «потрапили під гарячу руку». Також ми повідомляли, що замовник злочину помер. Слідство тривало більше півроку, і ось, нарешті, справа дійшла до суду. Сподіваємося, що злочинці понесуть заслужене покарання. 

ЗА ДОБУ В ЗОНІ АТО ПОРАНЕНО ОДНОГО ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ ЗСУ