Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Розпочалася підготовка депутатів Марганецької міської ради до чергової 35-ї сесії, яка відбудеться 1 лютого 2018 року. У середу, 24 січня 2018 року, на засідання збиралися дві постійні депутатські комісії – з питань  житлово-комунального господарства, управління об’єктами комунальної власності та відчуження об’єктів комунальної власності під головуванням Валентина Ваданова та з питань охорони здоров’я  та соціального захисту населення, яку очолює Алла Харіна.

В цілому депутати попередньо розглянули 15 проектів рішень, які будуть винесені на сесійне засідання, 24 заяви на надання матеріальної допомоги та 3 питання, які виноситимуться на засідання виконкому.

Інші постійні депутатські комісії працюватимуть у п’ятницю, 26 січня 2018 року, та на початку наступного тижня.

P.S. Запрошуємо на сесію всіх марганчан, яким було відмовлено в наданні матеріальної допомоги, хто не вдоволений вартістю проїзду в маршрутних автобусах, якістю та вартістю питної води, якістю медичних послуг, харчуванням школярів 1-4 класів та з малозабезпечених сімей, тих, хто не задоволений систематичними відключеннями електроенергії в зимовий період та іншими питаннями. Пам’ятайте, за Вас ніхто нічого робити не буде.

ЗА ДОБУ В ЗОНІ АТО ПОРАНЕНО ОДНОГО ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ ЗСУ