Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

24 січня 2018 року співробітники Марганецького МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області завітали до дітлахів 4-6 класів Марганецької загальноосвітньої школи №3 та провели відкритий урок на тему: «Дотримання правил пожежної безпеки у житті та правила поведінки при виникненні пожежі».

Заняття почалося з питань до дітлахів, яким повинен бути рятувальник, номери виклику екстрених служб, що не можна робити при пожежі.

Малеча дуже впевнено і, саме головне, правильно відповіли на питання, які задавали фахівці служби порятунку. Діти і самі задавали безліч питань, а також із задоволенням розповідали про складні ситуації, учасниками яких були вони самі або їх знайомі.

Фахівці  розповіли основні правила пожежної безпеки у побуті, поведінки на льоду, з вибухонебезпечними приладами та чим  озброєний рятувальник для боротьби з вогняною стихією.

Для дітей організовано показ мультфільму «При пожежі дзвони -101».

Ця зустріч стала цікавою для учнів, вони докладніше дізналися про те, як не допустити появи небезпечних ситуацій, до яких наслідків може призвести недбалість до вогню та порушення правил пожежної безпеки.

Щасливі посмішки на дитячих обличчях говорили про те, що захід пройшов успішно, приносячи школярам багато позитивних емоцій та радості.

По закінченні заняття всім дітям були вручені яскраві пам'ятки з пожежної безпеки та поведінки на льоду.

ЗА ДОБУ В ЗОНІ АТО ПОРАНЕНО ОДНОГО ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ ЗСУ