Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

07.11.2015 року на посаду начальника Марганецького відділення поліції Нікопольського відділу поліції був призначений Яровий Р.В. В місті більшість громадян очікували, що в світлі реформування поліції та нового призначення відбудуться якісь зміни…

відомо, що Яровий буде не виконувати закон України про поліцію, а чекати на подяки підприємців та кришувати наркотики, точки металобрухту, контрабанду спирту та цигарок, та буде прикривати бюджетні злочини. Але ми не вірили і сподівались на краще… і ось, що маємо.

За період з 1 січня 2016 р. по 1 січня 2018 р. містяни стали свідками різноманітних злочинів – це і затримання озброєних формувань, наркодилерів, шламові скандали, напади на журналістів, побиття журналістів, хабарі посадовим особам міськради та багато іншого.

Але викривачами всіх цих подій були не Марганецькі правоохоронці.

В місті почалися лунати вибухи гранат, підпали автівок, постійно підвищується число крадіжок.

У мешканців м. Марганець постійні питання до Ярового «Вот мне одно не понятно — зачем ждать какую-то плановую отработку для того, чтобы выявить незаконный пункт приема металла, либо наливайку, либо наркопритон? Это зачем? Чтобы своим «подшефным» было удобно в глаза смотреть: мол вас накрыли чужие, а мы вот (местные (полициянты) белые и пушистые и даем вам за мзду немножко поработать? Такую отработку можно и местным при желании делать хоть каждый день. Лишь бы желание возникало»

Городская сессия 28.04.2016 — без цензуры. Обновлено…Марганчане должны знать правду!

Ось на цій сесії Марганецької міської ради весь відділ Марганецької поліції разом з тітушками допомогли міському голові протягнути незаконні рішення та були побиті депутати та громадськість.

Відповідно до висновку атестаційної комісії, викладеного в протоколі від 26.07.2016 р. №15.00006956.0032861 та перенесеному до атестаційного листа, Яровий займаній посаді не відповідає і підлягає звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність.

Наказом Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області № 247 від 05.09.2016 року з посади начальника Марганецького відділення поліції Нікопольського відділу поліції Ярового.

Але по факту постановою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду було поновлено на роботі.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/64123573

Це ганебно коли є великі підозри, що керівник Марганецької поліції та його заступник на підпитку керував службовим автомобілем. Інформація начебто не підтвердилась – в крові виявили лише 0,2 проміле алкоголю – але виникає дуже великий сумнів…

На Дніпропетровщині викрито правоохоронців на підпитку…

У вересні 2016 р. громадському діячу підпалили гараж разом з автомобілем, але керівник поліції експертів направив на огляд тільки у грудні мабуть дуже хотів по гарячим слідам знайти злодюгу! Адже злочинець виконував задачі керівництва міста саме так хотіли залякати громадськість.

ГОЛОВІ ОСЕРЕДКУ «СТОП КОРУПЦІЇ» У МАРГАНЦІ СПАЛИЛИ АВТО

Також у вересні 2016 р. на хабарі затримали заступника міського голови м. Марганець та начальника земельного відділу міської ради не працівники місцевої поліції! Коли журналісти задали питання керівнику Марганецької поліції то він відповів: «я сам в шоці» і наголосив що їм це невідомо!

Городские чиновники попались на взятке…

Зі звернень вбачається, що порушуються всі розумні строки розслідування злочинів. Також повністю ігноруються вимоги КПК України щодо внесення відомостей до ЕРДР, всі порушені справи вносились тільки через суд, де визнавалась бездіяльність посадових осіб Марганецького ВП Нікопольського відділення поліції ГУНП в Дніпропетровській області щодо невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви про кримінальне правопорушення, незаконною.

В жовтні 2016 р. знову при затриманні та обшуках стосовно незаконної добичі шламів марганцевої руди керівництво Марганецької поліції не приймало участь.

40 обшуків проведено у справі незаконного видобування марганцевої руди на території Дніпропетровщини (ФОТО)

На журналіста Володимира Садикова стався напад о 17.30 у середмісті Марганця неподалік фонтану біля центрального універмагу. Невідомий напав та побив журналіста ІА «Стоп корупції» Володимира Садикова, коли той підходив до дружини з дитиною. Напад здійснили дуже підло – ззаду. У результаті побиття журналіст отримав перелом носа, струс мозку та численні синці й забої.

На марганецького кореспондента “СтопКору” Володимира Садикова напав невідомий

Усе це відбулось після низки викривальних розслідувань корупційних діянь міського голови Олени Жадько

та депутата міськради Олександра Бондаренка. Ми пов’язуємо напад із професійною діяльністю Володимира. Напевно, комусь із корупціонерів дуже наступили на «хвіст». І знову керівник поліції відмовився виконувати обов’язки та проводити по гарячим слідам розслідування.

У серпні 2017 р. у м. Марганець був зруйнований скіфський курган та по грудень місяць умисно нічого не зроблено. Навпроти пам’ятника знаходиться відео камера ось і питання чому досі винні не понесли відповідальність.

На Дніпропетровщині в м. Марганець вандали зруйнували історичну пам’ятку…

Також керівником поліції гальмується розслідування по крадіжці майна територіальної громади – тепломережі. Громаді нанесені багатомільйонні збитки.

Чи понесуть високопосадовці Марганця відповідальність за знищення стратегічного міста на Дніпропетровщині?

І ось нова кричуща подія – 14.09.2017 р. в районі 2-го підйому КП «Марганецьводоканал» ми виявили взагалі не зрозумілі для розуму факти, які виходять за межі свідомості – на ділянці близько 500 метрів, завширшки близько 30 метрів невідомі особи спробували викопати трубопроводи води. При цьому зруйновані всі дерева, підкопані лінії високовольтних мереж. Всі ці дії можуть привести до екологічної катастрофи – адже при невеличкому вітерці та дощі всі ці опори попадають, водопостачання міста припиниться і місто залишиться без води та світла. Про шкоду заподіяну природі взагалі не можна навіть замислитись – не відомо як тепер це все відновити. Попри всі факти стосовно робіт в охоронній зоні високовольтних мереж, порушення земель, пошкодження дерев та пошкодження і спроби крадіжки майна – наразі техніка, яка була затримана на місці подій навіть не арештована. А навпаки віддана паном Яровим невідомим особам.

Високопосадовці тотально знищують майно всієї громади…

Керівник поліції навмисно подав до суду клопотання про арешт екскаватор марки «KOMATSU PC 210C-6K, 1998 року випуску, серійний номер К32134, д.з.н. Т4584ЗС, але з порушенням, напевно знав що відмовлять.

Після того як суддя відмовила, керівник поліції не оскаржив в апеляційній скарзі ухвалу суду першої інстанції. Та не виправив помилки. Тому ми впевненні що це було зроблено навмисно.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/68949482

Працівниками кримінальної поліції Марганецького ВП неодноразово виявлено факт зайняття гральним бізнесом в одному з приміщень будинку 29 по вул. Лермонтова в м. Марганець і шо ми бачимо знову?…

http://reyestr.court.gov.ua/Review/67509818

Виявили кримінальне правопорушення вилучили майно і після рішення суду про відмову у арешті майна по кримінальному провадженні № 12017040330000460 від 24 червня 2017 року поліція видає майно власнику і з дивних причин закривають справу.

Наприкінці листопада депутат марганецької міської ради їздив по місту на підпитку коли небайдужі марганчани повідомили в поліцію то виїхала група та почала робити вигляд роботи, протокол не був складений на місті право порушення і тільки після розголосу на всю Україну цього факту поліція склала протокол та передала до суду.

Ось таке обличчя депутата…Закон повинен працювати і в нашому місті…

http://reyestr.court.gov.ua/Review/71057519

І що – депутат заявив, що керував автівкою батько – а поліція навіть не перевірила достовірність показів та знов не подала апеляцію – мабуть знов прикрий «договорняк».

Ще дуже дивний факт боротьби з наркоманією

http://reyestr.court.gov.ua/Review/65357851

На превеликий жаль факти не поодинокі

http://reyestr.court.gov.ua/Review/67874454

Але там де йому дуже потрібно вислужитись перед міським головою – там ми, як з’ясовується, вміємо працювати – і лавочку знайшли, і комп’ютери повернули…

На Дніпропетровщині в м.Марганець викрадені персональні дані майже половини містян…

Ще один кричущий факт — у грудні 2017 Управлінням поліції Дніпропетровської області Марганецькому відділу поліції було подароване авто!  Та в грудні того ж року, було розбите. За кермом був начальник Марганецької поліції який скрив свій злочин…

 

Так от виникає багато запитань – а на своєму місті керівник???

З цього приводу Марганецкий осередок ГО «Стоп корупції» буде звертатись до Міністра МВС А.Б. Авакова та до Керівника Національної Поліції С.М. Князєва.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

ДОБА В ЗОНІ АТО МИНУЛА БЕЗ ВТРАТ