Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Марганецька дільниця Нікопольського відділення управління експлуатації систем газопостачання повідомляє, що при проведенні планового випробування внутрішньобудинкових систем газопостачання на щільність за адресами:

– вул. Єдності, 76 (голова ОСББ Фаріон І.В.);

– вул. Лермонтова, 13 (керуючий УК «Альфа» Барда В.І.);

– Ювілейний квартал, 13; вул. Луганська, 36 (управляючий ОСББ Сисоєв О.І.);

– Ювілейний квартал, 2, 6, 15; 10-й квартал, 3, 6 (голова ЖБК ДУ-1 Гіль Л.В.);

– вул. Торговельна, 5 (голова ОСББ Шевцов М.В.);

– вул. Єдності, 84 (голова ОСББ Лобанова Г.І.);

– вул. Єдності, 82 (голова ОСББ Бочарова Т.Є.);

– Ювілейний квартал, 5; вул. Лермонтова, 10, 31; 10-й квартал, 5, 7 (управляючий ОСББ Пугачов В.Б)

було виявлено, що біля фасадного внутрішньопід’їзного газопроводу проходять кабелі електромереж.

Відповідно до п.4.66 ДБН В.2.5-20-2001 відстань між газопроводими, повітряними лініями електропередач та кабелями слід приймати у відповідності до вимог ПУЕ (6.19 Відстані між газопроводами та інженерними комунікаціями електропостачання, розташованими всередині приміщень, в місцях зближення і перетину слід приймати у відповідності з ПУЕ.).

Для запобігання аварійних ситуацій та безпечного користування газом просимо у 10-денний строк після отримання листа привести у відповідність з ПУЕ комунікації. В іншому випадку спеціалісти Марганецької дільниці змушені будуть відключити вищезазначені будинки від газопостачання.

Виникають логічні запитання: хто прокладав кабелі електропостачання з порушенням норм і регламенту, хто здійснював контроль з керівників ОСББ, хто буде довбати мерзлу землю в 10-ти градусний мороз і за чиї кошти?

Також повідомляємо, що з 22 по 26 січня 2018 року за адресою: вул. Київська, 135 буде виконуватися планове випробування внутрішньобудинкових систем газопостачання на щільність. У зв’язку з цим за вищезазначеною адресою можливе тимчасове припинення газопостачання.

Д. Федоряка, провідний інженер з експлуатаційної діяльності Марганецької дільниці служби експлуатації систем газопостачання.

ДОБА В ЗОНІ АТО МИНУЛА БЕЗ ВТРАТ