Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Ще в 2013 році місто Марганець сколихнуло від скандалу неналежного ставлення директора спеціалізованої школи №10 Олени Жадько до виконання своїх посадових обов’язків.

Будучи вчителем історії та правознавства в зазначеному загальноосвітньому закладі, Олена Анатоліївна часто довіряла ведення уроків даного предмета старшокласникам, знаходячи в останніх безкоштовну заміну самої себе на час зайнятості, абстрактними від викладацької діяльності, справами. Крім того, О. Жадько, зі слів учнів і вчителів, нерідко була відсутня на робочому місці, не маючи на те поважної причини, іншими словами, просто прогулювала.

Після звернення до правоохоронних органів ще в 2013 році за цим фактом було порушено кримінальну справу №12013040330001212 за ст.. 191 КК України – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Але як згодом з’ясувалось, після втручання дуже впливових поплічників Олени Анатоліївни (ПАПЕРЕДНИКОВ) – справу якимось дивним чином закрили.

І ось, після втручання Народного депутата України Ольги Червакової, справу поновили!  І тепер у марганчан знову з’явилися реальні підстави сподіватися, що справу про прогули розслідують і винні в розкраданні бюджетних коштів понесуть заслужене покарання!

Але виникає багато запитань до начальника поліції Р. Ярового який дуже швидко розслідував цю справу, як викрадення комп’ютерів та лавочок, чи буде затягувати як інші справи проти Олени Анатоліївни? Адже напевно рука руку миє… Ми вважаємо, що начальник поліції Яровий Р.В. навмисно виконує тільки те, що йому вигідно.

Бо за наявною інформацією, в справі про прогули і розслідувати немає чого – там чітко доказано, що пані Жадько була відсутня на робочому місті, отримала заробітню платню і як вчитель, і як директор – а кошти до бюджету не повернула!

Звісно, адже простих смертних судять і за колосок – а для Олени Анатоліївни розкрадання бюджетних коштів – це малозначна справа.

Мабуть с тих пір Олена Анатоліївна і повірила в свою безкарність – і почались різні діяння – то школу і дітей заморозила, то потім на підставі цього сфальсифікувала документи по ремонту системи тепло-водопостачання в школі, то вирішила заморозити вже все місто, а потім разом з бандитами та поплічниками розграбувати майно громади тепломережу, то машину подаровану місту продати за безцінь, то на дітях сиротах «нагріти» кишені, то розвалити два комунальних підприємства, а всі роботи віддати поплічникам через фіктивні фірми та багато іншого.

ЗА МИНУЛУ ДОБУ В ЗОНІ АТО ЗАГИБЛИХ І ПОРАНЕНИХ

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗСУ НЕМАЄ