Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Із 1 січня 2018 року в Україні забороняється захоронення на полігонах неперероблених (необроблених) побутових відходів, що передбачено у статті 32 Закону України "Про відходи". Це означає, що усе українське сміття мають сортувати за видами матеріалів.

Українці, які не будуть сортувати побутові відходи, платитимуть штраф за порушення такої норми закону. Для населення штраф становитиме від 340 до 1360 грн., для юридичних осіб – від 850 до 1700 грн., відповідно до ст. 82 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП).

На позачерговому засіданні Марганецького виконавчого комітету, яке відбулося 16 січня 2018 року, члени виконкому підтримали введення в дію протокольного рішення конкурсної комісії. Тож за результатами конкурсного відбору виконавцем житлово-комунальних послуг з вивезення побутових відходів в м. Марганці визначено Товариство з додатковою відповідальністю «Дніпрокомунтранс» строком на 5 років. Тобто з січня 2018 по грудень 2022 року.

Закон "Про відходи" місцеву владу Марганця застав зненацька. В Марганці відсутні спеціальні баки для сортування сміття, а тому невідомо кого будуть штрафувати: жителів міста, юридичних осіб чи переможця конкурсу.

За дотриманням органами місцевого самоврядування закону "Про відходи" слідкуватиме насамперед Мінрегіон. Невідомо чи зобов’язала міська влада Товариство з додатковою відповідальністю «Дніпрокомунтранс» забезпечити належний стан виконання Закону "Про відходи" і в які терміни, оскільки станом на 19 січня 2018 року сортування сміття в Марганці не проводиться.

ДОБА В ЗОНІ АТО МИНУЛА БЕЗ ВТРАТ