Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ РЕГІОНУ

З Нікопольської міської лікарні № 1 за власним бажанням звільнилися майже всі оперуючи хірурги. Про це повідомив користувач Роман Авдєєнко на сторінці спільноти "Типовий Нікополь" Facebook.

"На даний момент велика частина оперуючих хірургів КП "Нікопольська міська лікарня № 1" звільнилися за власним бажанням і пішли хто куди, і зараз на зміні добової замість належних чотирьох ургентних хірургів, які чергують парами, по 12 годин кожна, працює всього один впродовж доби. Так само дефіцит кадрів виник серед середнього медперсоналу відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії тієї ж самої лікарні", - написав він.

За словами чоловіка, молоді фахівці виїхали працювати за кордон.

"Виявилося, що все-таки молоді фахівці не готові працювати в медицині за 3тысячи гривень в місяць. Їм кричали: "Йдіть, якщо не подобається працювати! На ваше місце прийдуть інші". Але ніхто не прийшов. І зовсім скоро, можливо, нас нікому буде вже оперувати. Ще нещодавно ми лише прогнозували можливий колапс в галузі охорони здоров'я, але сьогодні він вже настав", - додає він.

Доречі марганецькі спеціалісти вже давно пішли з місцевої лікарні в пошуках кращого життя. Працювати за мізерну зарплатню, і "безкоштовно" калічити містян лишилися тільки пенсіонери та "фахівці" з низькою кваліфікацією.

ЗА ДОБУ В ЗОНІ АТО ЗАГИНУЛИ ДВОЄ ТА ПОРАНЕНО СІМОХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗСУ