Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Зразок від прихильниці Опоблоку, як потрібно працювати за бюджетні кошти...

Як раніше повідомлялося, управління освіти не змогло забезпечити своєчасне проведення тендерів на закупівлю хліба, яєць курячих, сосисок та сарделей для організації харчування в загальноосвітніх школах міста. Як з’ясувалося, начальник відділу освіти Валентина Кострикіна запекла «фейсбучниця». Ми заглянули на її сторінку у Facebookі зрозуміли, що захоплення цією соціальною мережею заважає їй у роботі. Приведемо приклад з одного робочого дня очильниці освіти 22 грудня 2017 року. Цей день Валентина Кострикіна розпочала о 8.25 з публікації з відео про навчання не українських(!!!), а дітей з інших країн.

Потім, трохи повідволікаючись на службові обов’язки (сподіваємося, що саме так і було), о 13.39 вона поділися рецептом курячого рулету.

Тут все зрозуміло: мабуть за цим рецептом будуть готувати у шкільних їдальнях. О 13.43 Валентина Кострикіна переглянула  мультфільм, який її дуже зворушив.

Далі, о 13.55, понад 5 хвилин робочого часу у неї пішло на перегляд відео про те як «гардеробщица увеличила выручку ресторана в 2,5 раза».

О 14.03 Валентина Кострикіна з розчуленням переглянула й перепостила відео про маленьку дівчинку, яка вирішила поїхати в Африку, де багато голодних дітей. Саме на цьому ролику начальник освіти замислилася про харчування дітей у школах… Африки.

О 14.49 вона зацікавилася проблемами дитячого насильства і переглянула наступний відеоматеріал тривалістю понад 5 хвилин.

Одже, робочий день пройшов плідно… у Facebook.

Але саме в цей день, 22 грудня 2017 року, у відділі освіти проходило 2 тендери: перший – на закупівлю паливних гранул  для котельні ЗОШ №7, та другий – на закупівлю дверей металевих електричних щитових протипожежних (це все, що було закуплено у 2017 році для покращення протипожежної безпеки у школах міста).

Виникає резонне питання, наскільки уважно відноситься Кострикіна В.В. до тендерів, якщо вона стільки часу проводить у Facebook в робочій час? Тож хочеться дати пораду Валентині Кострикіній: якщо Facebook заважає роботі – кидай роботу!

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції»

ЗА ДОБУ В ЗОНІ АТО ЗАГИНУЛИ ДВОЄ ТА ПОРАНЕНО СІМОХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗСУ