Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

В Марганці міський голова О.Жадько є головою міської партійної організації Опоблоку, а відтак майже всі заступники та керівники відділів виконкому – її однопартійці. Внаслідок недолугої роботи профільних чиновників під керівництвом мера з 1 січня 2018 року дітей у шкільних закладах з 1 по 4 клас та пільговиків позбавлено безкоштовного хлібу.

Начальник відділу освіти Кострикіна безвідповідально віднеслася до виконання своїх службових обов’язків, розмістила на сайті дежрзакупівель PROZORROоголошення про проведення торгів на закупівлю хліба.

Посадовці, відповідальні за харчування дітей в шкільних закладах не зуміли організувати належним чином участь постачальників в тендерних закупівлях.

В результаті штучних маніпуляцій міських чиновників, ТОВ ВКФ «Марганецький хлібозавод», який належить депутату міськради (опозиціонеру) Боровику Г. залишився одним учасником, а тому тендер було визнано таким, що не відбувся в результаті чого невинні діти залишились без хліба.

Директора шкіл стали вирішувати неочікувану проблему по різному: в одних — запропонували батькам давати дітям у школу по 2 шматочки хліба, в інших – купувати хліб за батьківські внески до класних фондів. І так повинно продовжуватися мінімум до кінця січня 2018 року.

Зрозуміло, що за прорахунки чиновників ніхто з них відповідальності не понесе, оскільки вони є однопартійцями з О. Жадько – з Опоблоку. А як кажуть в народі «ворон ворону око не виклює» а невинні діти продовжують страждати.

М.Васич

ЗА МИНУЛУ ДОБУ В ЗОНІ АТО ПОРАНЕНО ДВОХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗСУ