Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

На шпальтах Марганецького пабліку «Типичный Марганец» з’явилась дуже дивна стаття про ситуацію навколо будинку по вул. Кленовій 133 та про діяльність народного депутата України Дідича В.В., сайту «Марганецкий очевидець» та нашої громадської організації «Стоп корупції».

Ситуація навколо аварійного будинку тягнеться вже не один рік.

Лише під час робочої поїздки до Марганця, Народний депутат України Дідич В.В., після звернення до нього мешканців будинку по вул. Кленовій, 133 (40 років Жовтня), відвідав цей будинок, оглянув умови проживання та стан будинку – та пообіцяв допомогти.

І ось 27 вересня 2017р., після звернення Народного депутата України Дідича В.В. до  Прем’єр-міністра Гройсмана В.Б., за № 689-р. було підписане розпорядження «Про деякі питання розподілу у 2017р. субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально – економічного окремим територіям»,  де на м.Марганець було виділено:

1000 тис.грн. Капітальний ремонт житлового будинку за адресою: Дніпропетровська область, місто Марганець, вул. 40 років Жовтня (Кленова), буд. N 133 ( ОДИН МІЛІОН ГРИВЕНЬ)

Тепер може треба поставити запитання міській владі —  чому так довго проводився тендер департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації, а потім управлінням  капітального будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства та комунального майна Марганецької міської ради?!

Два перших тендери на капітальний ремонт Житлового будинку № 133 по вулиці 40 років Жовтня в м. Марганець Дніпропетровської області проводив та відміняв Департамент під керівництвом депутата облради Коломойця А.В.

Потім оголошували і відміняли ще два.

І ось нарешті, після п’ятого оголошення тендеру, управлінням капітального будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства та комунального майна Марганецької міської ради був підписаний договір з ТОВ «АМА БУД» де вони повинні капітально відремонтувати житловий будинок № 133 по вул. 40 років Жовтня в м.Марганець Дніпропетровської області з 10 січня 2018р. по 31 січня 2018р.

Зазначимо, що окрім коштів на ремонт будинку по вул. Кленовій 133, були виділені значні кошти:

на установку лавочок біля будинків де вони відсутні – натомість міська влада встановила їх біля себе поближче та використала їх на свій розсуд не враховуючи звернення мешканців,

на придбання та встановлення дитячих майданчиків за адресами де було багато звернень від мешканців та депутатів міської ради ( наприклад Польського Д.П., Чимбарь І.В., Передрієнко М.В, керівництва МГЗК Палямара А.Ф. та ін.) – де народний депутат і зазначав, що потрібно придбати краще 4, але якісні. Але міська влада вирішила встановити там де їм потрібно та й ще й якісь маленькі та неякісні (депутатам Бондаренку О.О., Швецю А.С. та ін.).

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції»

ЗА МИНУЛУ ДОБУ В ЗОНІ АТО ЗАГИНУВ ОДИН ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ ЗСУ