Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

12 січня 2018 року в місті Марганець, з самого ранку, по вул. Київська в районі будинку 172, розпочалися справжні бойові дії між власником кіоску «Вікторія» та жителями прилеглих будинків з однієї сторони та  заступником мера Приймаком А.В. разом з поліцаями з іншої сторони.

Як вдалося з'ясувати, представники місцевої влади без попередження та пояснень власнику кіоску вирішили терміново демонтувати черговий малий об’єкт торгівлі. При цьому наразі, в суді розглядається справа щодо законної діяльності зазначеного об’єкту торгівлі і рішення по справі ще не має.

Місцеві жителі, які проживають поряд з кіоском, висловили своє обурення діям влади та наголосили, що мер міста О.Жадько за свою каденцію не створила жодного робочого місця в їхньому кварталі, а продовжує лише скорочувати робочі місця в нашому депресивному місті без законних на те підстав.

Після тривалої суперечки, учасники конфлікту розійшлися в очікуванні нових непередбачуваних дій з боку місцевих чиновників. Складається враження, що останнім часом мер О.Жадько діє виключно в інтересах великих торговельних монополістів з тим, щоб весь прибуток від торгівлі в Марганці зосереджувався в кишенях олігархів, при чому, без надходження коштів до місцевого бюджету, оскільки, великі торгівельні мережі зареєстровані за мерами Марганця, а то навіть України (на далеких офшорних островах)!!!

Олександр Клименко

ЗА ДОБУ В ЗОНІ АТО ЗАГИНУВ ОДИН ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ ЗСУ