Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Майже щодня у лікарнях реєструють нові випадки захворювання на кір. Про це йдеться у повідомленні Державної установи «Дніпропетровський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», передає Depo.Дніпро. На Дніпропетровщині протягом 2017 та перших днів 2018 року захворюваність на кір зросла у 26 разів, зареєстровано 63 випадки (інтенсивність показника 1,8), проти 2 випадків (інтенсивність показника 0,06) у 2016 році. За словами лікарів, майже щодня реєструються нові випадки захворювання на кір. Випадки захворювання фіксують на 9-ти адміністративних територіях області: м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Дніпро, м. Марганець, Дніпровський, Криничанський, Васильківський, Новомосковський та Синельниківський райони.

У ході перевірок встановлено, що серед захворілих дітей 78% не щеплені проти кору. Лікарі закликають громадян до проходження щеплення. Вакцинація проводиться в щеплювальних кабінетах в державних та приватних медичних закладах вакциною КПК (кір, паротит, краснуха).

Через динамічне поширення кору серед населення лікарі прогнозують несприятливу епідеміологічну ситуацію.

В Україні у 2017 році захворюваність кором зросла в 43 рази, зареєстровано 3382 випадки. Зафіксовані летальні випадки від ускладнень кору, в Одеській області загинуло двоє дітей та троє дорослих.

Причини криються у відсутності гарантій якості препаратів і у разі настання негативних наслідків держава залишає дітей і їхніх батьків на одинці з новою небезпечною проблемою.

ЗА МИНУЛУ ДОБУ В ЗОНІ АТО ЗАГИНУЛО ТРОЄ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ