Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

Останнім часом на місцевих інтернет-ресурсах розповсюджується інформація про «незаконне» звільнення директора ЗОШ №3 – Куржанової Н.І. Повідомляється про нібито існуючий конфлікт між Куржановою та мером Жадько (колишнім директором ліцею №10).

Звільнення Куржанової дехто намагається перевести в політичну площину, оскільки Наталя Іванівна є заступником голови міської організації Блока Петра Порошенка, а Жадько – голова міської організації Опоблоку. Вся ця мишача метушня розрахована на пересічного обивателя, який не розуміється в політиці. Насправді, ці дві персони фактичні однопартійці, оскільки П.Порошенко є засновником цих двох нібито різних політичних партій.

Куржанову Н.І. потрібно було звільнити багато років тому, оскільки вона є людиною похилого віку, та тривалий час перебуває на пенсії. Їй потрібно дякувати долі за те, що її звільнили і вона пішла на відпочинок, а не на тюремні нари.

До цього часу ніхто не встановив куди поділа Куржанова Н.І. металеві труби та батареї опалення з трьох-поверхового гуртожитку, а це десятки тон металобрухту. Як можна було керувати школою, коли на її території вдень і вночі з дозволу Куржанової Н.І. шматували проводку електропостачання, сантехніку, метал, скло, кахель «невстановлені» особи і це при тому, що територію школи охороняє сторож. Збитки внаслідок грабунку гуртожитку обліковуються мільйонами гривень.

А чого варті спогади колишніх учнів історика Куржанової Н.І. про її варварські методи виховання. Наприклад: в однієї з учениць волосся кучеряве від народження що не підходило під стандарти Наталі Іванівни, а тому вона перед всім класом брала дитині змочувала водою волосся з тим щоб воно було пряме, як у решти дітей. Дивлячись на сучасний портрет Куржанової Н.І. можливо колишній учениці було б доречним їй також силоміць змочити голову водою тим більше, різниця в віці і фізичному стані це дозволяє зробити, як колись їй у минулому.

Наталя Іванівна, даю вам слушну пораду, поки не порушили кримінальну справу по гуртожитку, тихенько тікайте і мовчіть, як миша, нібито вас і немає, досить мучити себе, дітей і колектив, звільніть місце для молодого і перспективного вчителя.

 зі спогадами Лілія Герасименко

ЗА МИНУЛУ ДОБУ В ЗОНІ АТО ЗАГИНУЛО ТРОЄ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ