Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

На черговому засіданні виконавчого комітету Марганецької міської ради, 10 січня 2018 року, особливу зацікавленість присутньої на засіданні громадськості викликало рішення про організацію соціальних перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування в Марганці.

Головний спеціаліст сектора з питань транспорту та зв’язку Олена Раханська, повідомила, що до міської ради надійшла заява від приватного підприємця Андрія Рубеля з пропозицією здійснювати пільгові перевезення пасажирів з частковою компенсацією з міського бюджету на автобусному маршруті «Кільцевий Б», і визначити плату за проїзд з пасажирів у розмірі 2 грн. та компенсацію з місцевого бюджету – 1,5 грн.

Після ретельного вивчення цього питання та запитань присутніх представників громадських організацій ветеранів війни в Афганістані, учасників антитерористичної операції на сході України та ліквідаторів аварії на ЧАЕС, члени виконкому одностайно ухвалили це рішення.

Ну нарешті, у Марганці міська влада прислухалась до населення та запустять соціальний автобус, як вже давно зроблено в інших містах! Проїзд в якому для всіх пасажирів, незалежно від статусу, коштуватиме усього 2 грн!

Цей транспортний засіб рухатиметься за маршрутом «Кільцевий Б» приблизно один раз на 35 хвилин. Графік руху соціального автобуса буде оприлюднений в міській газеті «Шахтар Марганця».

P.S. Місцеві можновладці здавалося й на цій добрій справі для марганчан і тут отримує «відкати». Переможець виконання пасажирських перевезень звичайно своя людина для мера Жадько. Оскільки за кошти місцевого бюджету перевізнику буде завжди і сповна перераховані значні кошти за перевезення пасажирів.

Причому, маршрутки будуть завантажені в будь-який час дня по максимуму, а тому між місцевими перевізниками розпочинаються жорстокі суперечки з єдиною метою – отримати дозвіл на виконання соціального маршруту.

ЗА МИНУЛУ ДОБУ В ЗОНІ АТО ЗАГИНУЛО ТРОЄ

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ