Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

В кожному закладі освіти м. Марганець були розроблені заходи новорічних святкувань, серед яких ранки, вистави, тематичні вечори тощо.

З 3 січня 2018 року святкові заходи, підготовлені відділом освіти, проходили біля новорічної зеленої красуні в «Love-парку». В заході «Новорічний калейдоскоп» брали участь учні «НВК-Ліцей № 10», Гуманітарної гімназії ім. Т.Шевченка й Марганецької гімназії.

Діти водили хороводи, розповідали вірші, цікаво й з користю проводили час в колі однолітків на свіжому повітрі у новому парку. Солодкі подарунки для проведення вікторини надала підприємець Любов П’ятовол.

4 січня 2018 року у плавальному басейні «Дельфін» (ДЮСШ № 2) пройшло традиційне яскраве видовищне свято «Ялинка на воді». Цей захід – не тільки можливість показати найкраще, чого навчилися за рік, а й поспілкуватися, повеселитися і відпочити в перерві між тренувально-змагальними циклами. Участь у цьогорічному святі брали практично всі вихованці школи плавання.

Жартівливий настрій підхопили не тільки юні спортсмени, а й тренери. У цей день вимогливі наставники із задоволенням перетворилися на казкових персонажів і теж демонстрували свої театральні здібності.

ЗА МИНУЛУ ДОБУ В ЗОНІ АТО ПОРАНЕНО ТРЬОХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ