Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

НОВИНИ МІСТА

В Марганці мер міста Жадько О.А., яка очолювала Партію Регіонів, а згодом Опозиційний блок, виступає проти всього українського та переслідує і мститься кожному хто має власну позицію, на відміну від її.

Ось і зараз відбулась дуже дивна подія. Є в місті Марганець загально-освітня школа №3. Очолює її директор Куржанова Н.І. – патріот, принципова людина, волонтер та політичний і громадський діяч, заступник керівника міського осередку партії «БПП  Солідарність».

Все це відбувалось на фоні контрасту – один директор мобілізував прихильників на майдан, а Олена Анатоліївна, на той час директор школи №10 – організовувала поїздки на антимайдан.

Одна підтримувала воїнів АТО,

а інша збирала мітинги проти мобілізації.

Після низки заходів у напрямку боротьби з корупцією, з боку міської влади за командою пані Жадько пішов тиск на Куржанову Н.І. І почала директор Куржанова стукати у всі двері, аби вибивати кошти на навчальний заклад з державного бюджету, але, напевно, Олені Анатоліївні та її прихильникам та ПОКРОВИТЕЛЯМ потрібна тиша задля розпилу бюджетних коштів.

Не вдалося пані Жадько та її вірні прибічниці – начальник освіти Кострикіна В.В. та зам Фоміна А., вгамуватись та вижити Куржанову Н.І. – адже та користується підтримкою колег та батьківського комітету.

От і довелось невгамовним піти на прямо скажемо злочинний хід – в порушення законодавства – видати наказ про звільнення. І очолила весь цей цирк заступник міського голови Платонова Т.В.

З всіх останніх подій можливо зробити висновки, що Жадько та її команда готується до повернення злочинної влади та діє не за принципом законності, а задля знищення патріотів.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції», членом якої є Куржанова Н.І., бере цю справу під особистий контроль, буде звертатись до суду задля поновлення Куржанової Н.І. на посаді, та до правоохоронних органів з вимогою покарати злочинців. Також ми будемо звертатись до керівництва держави з вимогою втрутитись в беззаконня, яке відбувається в місті.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції»

ЗА МИНУЛУ ДОБУ В ЗОНІ АТО ПОРАНЕНО ОДНОГО ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ